نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۲۴ آذر ۱۳۹۷ - ۱۷:۰۱
کد خبر: ۷۶۶۶۶
2018 February 20 - ۱۱:۲۲ - ۰۱ اسفند ۱۳۹۶ تاریخ انتشار:
پدال نیوز- معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر آخرین آمار امدادرسانی به شهروندان گرفتار در برف و کولاک را اعلام کرد.
به گزارش پدال نیوز  به نقل از مهر، شاهین فتحی با اشاره به اینکه نیروهای جمعیت هلال احمر از روز 27 بهمن ماه اقداماتی را برای کمک به شهروندان گرفتار در برف و کولاک داشته اند، گفت: از روز27 بهمن ماه تا ساعت 6 صبح امروز سه شنبه اول اسفند ماه، 10 استان متاثر از برف و کولاک بوده و خدماتی از سوی نیروهای هلال احمر به شهروندان این مناطق ارائه شده است.
 
معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر با اشاره به استان‌هایی که طی روزهای گذشته درگیر برف و کولاک بوده اند اظهارکرد: استان‌های آذربایجان شرقی و غربی،ایلام،چهارمحال و بختیاری،خوزسان،زنجان،قزوین،کردستان،گلستان و لرستان از جمله استان‌هایی هستند که طی روزهای گذشته با برف و کولاک شدید همراه بوده اند.
 
فتحی از ادامه خدمات رسانی نیروهای امدادی در محورهای مواصلاتی کشور خبرداد و تصریح کرد: نیروهای جمعیت هلال احمر اکنون در 27 محور، شهر و روستا در حال امدادرسانی هستند و تاکنون به یک هزار و 798 تن امدادرسانی شده و 16نفر نیز اسکان اضطراری یافته اند.
 
معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر با اشاره به اقدامات صورت گرفته به منظور رها سازی خودروهای گرفتار در برف اذعان کرد:321 دستگاه خودروی گرفتار در برف با کمک نیروهای هلال احمر رها سازی شد.
rbox
خبر فارسی
lbox
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_head
تازه های سایت
fr_head