نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۰۵ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۸:۲۹
کد خبر: ۷۶۲۰۹
2018 February 14 - ۱۱:۳۶ - ۲۵ بهمن ۱۳۹۶ تاریخ انتشار:
پدال نیوز- رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور با تشریح دلیل حادثه سقوط یک دستگاه اتوبوس به دره، از وجود پدیده‌های برف،‌باران، گرد و خاک همراه با کاهش دید، کولاک و یخ‌زدگی در محورهای مختلف در جاده‌ها خبر داد.
به گزارش پدال نیوز به نقل از ایسنا، سرهنگ نادر رحمانی در مورد آخرین وضعیت راه‌های کشور اظهارکرد: در حال حاضر در اکثر محورهای استان‌های اردبیل، زنجان و سمنان بارش برف را شاهد هستیم که البته نسبت به ساعات پیش از شدت آن کاسته شده است.
 
وی افزود: همچنین این وضعیت در محورهای سراب-بستان‌آباد و بستان‌آباد-تبریز و اهر-تبریز در استان آذربایجان غربی هم وجود دارد. در محور شاهین دژ-تکاب در استان آذربایجان غربی،‌کیاسر-سمنان در استان مازندران و محدوده گدوک در فیروزکوه نیز بارش برف را شاهد هستیم.
 
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور با اشاره به بارش باران در برخی محورها نیز افزود: در محورهای استان‌های آذربایجان شرقی، گلستان، گیلان، مازندران و تهران بارش باران را شاهد هستیم این شرایط در محورهای پارس‌آباد در استان اردبیل، ارومیه-سلماس، نقده-مهاباد، میاندوآب-بوکان در آذربایجان غربی و مشهد-نیشابور در استان خراسان رضوی نیز وجود دارد.
 
سرهنگ رحمانی با اشاره به کولاک و یخ‌زدگی در محور اسالم-خلخال در استان اردبیل تاکید کرد: استفاده از زنجیر چرخ در این محور الزامی است.
 
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور به مسدود شدن برخی محورهای استان‌های خراسان رضوی و جنوبی  به علت گرد و غبار اشاره کرد و گفت: محورهای تربت جام-فریمان، تربت جام – تایباد، تربت جام –صالح‌آباد،‌تایباد-باخرز و باخرز-تربت جام مسدود هستند.
 
وی با اشاره به وجود پدیده گرد و غبار همراه با کاهش دید گفت: این وضعیت در محورهای استان‌ خوزستان، شمال استان کرمان و شمال استان فارس دیده می‌شود.
 
سرهنگ رحمانی در مورد دلیل حادثه سقوط یک دستگاه اتوبوس به دره نیز اظهار کرد: این اتوبوس اسکانیا از قشم به سمت اصفهان در حال حرکت بود که واژگون شد و دلیل آن هم تخطی از سرعت مطمئنه بود.
rbox
خبر فارسی
lbox
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_head
تازه های سایت
fr_head