نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۲۷ دی ۱۳۹۷ - ۲۱:۱۰
کد خبر: ۷۵۸۸۱
2018 February 10 - ۱۳:۰۰ - ۲۱ بهمن ۱۳۹۶ تاریخ انتشار:
پدال نیوز- رئیس پلیس راهور با بیان اینکه فعالیت فرودگاه مهرآباد در ۲۲ بهمن ادامه خواهد داشت ولی ترمینال غرب بسته خواهد بود، جزئیاتی از دسترسی به فرودگاه و برنامه‌ریزی اتوبوس‌های ترمینال غرب در روز یکشنبه را تشریح کرد.
به گزارش پدال نیوز به نقل از تسنیم، سردار محمدرضا مهماندار در خصوص تمهیدات ترافیکی 22 بهمن در شهر تهران و فعالیت فرودگاه مهرآباد در روز یکشنبه 22 بهمن، اظهار کرد: با توجه به راهپیمایی 22 بهمن و قرار داشتن بخشی از مسیرهای دسترسی به فرودگاه مهرآباد، پلیس مسیرهایی برای دسترسی مسافران به این فرودگاه در روز 22 بهمن را در نظر گرفته است.
رئیس پلیس راهور تهران بزرگ با تاکید بر اینکه فرودگاه مهرآباد تهران خدمات فرودگاهی‌اش در روز 22 بهمن تعطیل نخواهد بود گفت: خدمات این فرودگاه به مسافران طبق معمول انجام خواهد گرفت و پروازها در این فرودگاه برقرار هستند و از این رو مسیری برای ورود و خروج مسافران مهرآباد در نظر گرفته شده است.
 
وی گفت: مسافرانی که قصد رفتن به فرودگاه مهرآباد را دارند می‌بایست از بزرگراه ستاری به سمت جنوب وارد جاده مخصوص شده و در ادامه از ورودی فرودگاه به سالن‌های مهرآباد ادامه مسیر دهند و برای خروج نیز مسافران می‌توانند از خیابان معراج وارد ضلع جنوبی میدان آزادی شده و در ادامه به بزرگراه شهید سعیدی دسترسی پیدا کنند.
 
ترمینال غرب در روز 22 بهمن تعطیل است
 
مهماندار با بیان اینکه ترمینال مسافربری غرب در روز 22 بهمن ماه تعطیل خواهد بود افزود: از ساعت 22 امشب (شنبه) ترمینال غرب بسته خواهد شد و تمامی اتوبوس‌هایی که به مقصد ترمینال غرب وارد شهر تهران می‌شوند می‌باست الزاما به ترمینال جنوب مراجعه کرده و مسافران خود را در این ترمینال تخلیه کنند.
 
رئیس پلیس راهور تهران بزرگ گفت: همچنین با توجه به بسته شدن این ترمینال از ساعت 10 امشب، ساکنان شهرک‌های غرب پایتخت که از ترمینال غرب مسافران آن اعزام می‌شدند باید طوری برنامه ریزی کنند که تا قبل از ساعت 22 از این ترمینال خارج شوند.
rbox
خبر فارسی
lbox
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_head
تازه های سایت
fr_head