نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۲۷ دی ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۴
کد خبر: ۷۵۶۸۹
2018 February 07 - ۱۴:۲۶ - ۱۸ بهمن ۱۳۹۶ تاریخ انتشار:
خودرویی ها در بازار سرمایه / ۱۸ بهمن ۹۶
پدال نیوز- شاخص خودروییها در معاملات امروز با رشد 77 واحدی به ارتفاع 16 هزار و 660 واحدی رسید. ارزش معاملات امروز گروه خودرو 22.7 میلیارد تومان بود....
 به گزارش پایگاه خبری پدال نیوز، امروز نیز قطعه سازان پرتقاضاتر از نمادهای اصلی گروه خودرو ظاهر شدند، در این روز شایعه بلوک ایران خودرو که با یک نامه جعلی قوت گرفته بود، مهم ترین خبر این گرو بود تا جایی که منجر به توقف نماد خودرو شد.
 
شاخص خودروییها در معاملات امروز با رشد 77 واحدی به  ارتفاع 16 هزار و 660 واحدی رسید. ارزش معاملات امروز گروه خودرو 22.7 میلیارد تومان بود که از دست به دست شدن نزدیک 168 میلیون برگه سهم خودرویی در 14.8 هزار نوبت معاملاتی نشات گرفته بود.

در بازار امروز نمادهای قطعه ساز خکار، خرینگ، خزر، خفناورو خلنت در آستانه مثبت کامل و صف خرید بودند. خمحرکه نیز رشد نزدیک 5 درصدی داشت ولی صف خرید خود را حفظ نکرد. از سوی دیگر خودرو با رشد 0.93 درصدی به قیمت 2,809 ریال رسید و با انتشار شایعه آگهی دوباره بلوک 15.85 درصدی جهت شفاف سازی متوقف شد. لذا شرکت با انتشار نامه‌ای این اگهی را تکذیب کرد. همینطور خساپا صفر مثبت بود و در 863 ریال به معاملاتش خاتمه داد.
rbox
خبر فارسی
lbox
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_head
تازه های سایت
fr_head