نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۲۷ دی ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۹
کد خبر: ۷۵۶۵۶
2018 February 07 - ۱۱:۳۶ - ۱۸ بهمن ۱۳۹۶ تاریخ انتشار:
پدال نیوز- مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از احتمال کاهش نسبی غلظت آلاینده‌ها شهرهای بزرگ و صنعتی خبر داد.
به گزارش پدال نیوز به نقل از ایسنا ، احد وظیفه  اظهار کرد: بر اساس تحلیل آخرین نقشه‌های پیش یابی هواشناسی امروز (18 بهمن ماه) با عبور موجی از طراز میانی جو در سواحل شمالی کشور، دامنه‌های البرز مرکزی و شرقی، بخش‌هایی از شمال شرق کشور، دامنه‌های زاگرس جنوبی و مرکزی و بخش‌هایی از استان کرمان افزایش ابر، وزش باد، بارش پراکنده و کاهش نسبی دما پیش بینی می‌شود که پیامد آن در شهرهای بزرگ و صنعتی کاهش نسبی غلظت آلاینده‌ها خواهد بود.
 
وی ادامه داد: این شرایط در روز پنجشنبه (19 بهمن ماه) علاوه بر این مناطق برای بخش‌هایی از استان هرمزگان نیز حاکم خواهد بود. در روز جمعه (20 بهمن ماه) برای بخش‌هایی از شمال شرق و استان کرمان افزایش ابر، بارش پراکنده و وزش باد پیش‌بینی می‌شود.
 
وظیفه در پایان به وضعیت جوی تهران طی روزهای آینده اشاره و اظهار کرد: آسمان پایتخت فردا (19 بهمن ماه) قسمتی ابری تا نیمه ابری همراه با بارش پراکنده پیش‌بینی می‌شود و بیشترین و کمترین دمای تهران در این روز بین 9 و 4 درجه سانتیگراد خواهد بود. همچنین آسمان تهران (جمعه 20 بهمن ماه) قسمتی ابری همراه با وزش باد با بیشینه و کمینه دمای 9 و 2 درجه سانتیگراد پیش بینی می‌شود.
rbox
خبر فارسی
lbox
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_head
تازه های سایت
fr_head