نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۲۷ دی ۱۳۹۷ - ۲۱:۰۱
کد خبر: ۷۵۵۵۴
2018 February 06 - ۱۰:۴۹ - ۱۷ بهمن ۱۳۹۶ تاریخ انتشار:
پدکیفیت هوای مناطق پایتخال نیوز- مدیر واحد مدل‌سازی و پیش‌بینی شرکت کنترل کیفیت هوای تهران گفت: طی امروز در شرایط ناسالم برای همه اقشار جامعه است و انتظار می‌رود تا فردا شرایط کیفیت هوای بیشتر مناطق شهر تهران در محدوده بین شرایط ناسالم برای گروه‌های حساس و شرایط ناسالم برای همه افراد جامعه قرار گیرد.
به گزارش پدال نیوز به نقل از ایسنا ، حسین شهبازی اظهار کرد: پیش‌بینی‌های انجام شده در شرکت کنترل کیفیت هوا حاکی از برقراری شرایط جوی نسبتا آرام طی امروز (17 بهمن) است و به تدریج از شبانگاه بر میزان ناپایداری جوی افزوده خواهد شد.
 
وی با بیان اینکه این وضعیت فردا (18 بهمن) کمابیش ادامه خواهد داشت، گفت: در این روز برای برخی ساعات وزش باد مؤثر به بزرگی بین 3 تا 5 متر بر ثانیه و بارش پراکنده و خفیف در شبانگاه انتظار می‌رود.
 
مدیر واحد مدل‌سازی و پیش‌بینی شرکت کنترل کیفیت هوای تهران ادامه داد: با تداوم این شرایط جوی در روز پنجشنبه (19 بهمن) برای برخی ساعات بویژه صبحگاه وزش باد موثر و بارش باران پیش‌بینی می‌شود. همچنین دما طی دو روز آینده به طور نسبی کاهش خواهد یافت.
 
شهبازی در پایان با اشاره به اینکه کیفیت هوای تهران طی 24 ساعت گذشته منتهی به 8 صبح امروز با شاخص 175 در شرایط ناسالم برای همه‌ی گروه‌ها قرار داشت، گفت: کیفیت هوای هم اکنون پایتخت 177 و همچنان در شرایط ناسالم برای همه‌ گروه‌ها است.
rbox
خبر فارسی
lbox
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_head
تازه های سایت
fr_head