نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۰۵ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۸:۳۱
کد خبر: ۷۵۴۹۹
2018 February 05 - ۱۴:۵۶ - ۱۶ بهمن ۱۳۹۶ تاریخ انتشار:
پدال نیوز- روز سه‌شنبه با نفوذ جریانات شمالی در برخی نقاط سواحل دریای خزر و ارتفاعات البرز، ابرناکی، بارش پراکنده باران، بارش برف و کاهش نسبی دما رخ می‌دهد و روز چهارشنبه این شرایط در شمال شرق کشور حاکم است.
به گزارش پدال نیوز به نقل از فارس ، براساس تحلیل آخرین نقشه‌های پیشیابی و هواشناسی در دو روز آینده جوی نسبتاً آرام در اغلب نقاط کشور حاکم است و به این دلیل در شهرهای صنعتی و پرجمعیت افزایش غلظت آلاینده‌های جوی پیش‌بینی می‌شود.
 
امروز در استان‌های گیلان و اردبیل به علت وزش بادهای جنوبی افزایش دما پیش‌بینی می‌شود که روز سه‌شنبه با نفوذ جریانات شمالی در برخی نقاط سواحل دریای خزر و ارتفاعات البرز، ابرناکی، بارش پراکنده باران، بارش برف و کاهش نسبی دما رخ می‌دهد و روز چهارشنبه این شرایط در شمال شرق کشور حاکم است.
 
روز چهارشنبه در برخی نقاط استان‌های واقع در مرکز و شرق کشور ابرناکی، بارش پراکنده برف و باران و وزش باد پیش‌بینی می‌شود.
 
آسمان تهران فردا صاف و غبارآلود خواهد بود، بیشینه و کمینه دما فردا در تهران 12 و 4 درجه خواهد بود.
 
فردا بندرعباس با بیشینه دمای 25 درجه بالای صفر گرم‌ترین و شهرکرد با کمینه دمای 9 درجه زیر صفر سردترین مرکز استان خواهد بود.
 
فردا همچنین کمینه دمای 15 استان نیز صفر و زیر صفر درجه است.
 
میانگین بارندگی کل کشور از ابتدای سال زراعی تا روز 13 بهمن‌ماه سال جاری 43.6 میلی‌متر بود؛ میزان بارش در سال گذشته در این بازه زمانی 74.4 میلی‌متر بوده است، بنابراین بارش سال جاری 58.6 درصد بارش سال گذشته است؛ بیشترین میزان بارش در هفته نوزدهم متعلق به منطقه لاهیجان استان گیلان به میزان 115.7 میلی‌متر بود.
rbox
خبر فارسی
lbox
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_head
تازه های سایت
fr_head