نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۲۷ دی ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۴
کد خبر: ۷۵۰۷۸
2018 January 31 - ۱۲:۳۷ - ۱۱ بهمن ۱۳۹۶ تاریخ انتشار:
پدال نیوز- رئیس پلیس راه استان البرز گفت که با توجه به بارش برف سنگین در روزهای گذشته و احتمال سقوط بهمن در جاده کرج- چالوس، رانندگان از تردد غیرضروری در این مسیر خودداری کنند.
به گزارش پدال نیوز به نقل از انتخاب ، رئیس پلیس راه استان البرز گفت که با توجه به بارش برف سنگین در روزهای گذشته و احتمال سقوط بهمن در جاده کرج- چالوس، رانندگان از تردد غیرضروری در این مسیر خودداری کنند.
 
سرهنگ رضا گودرزی  افزود: رانندگان در صورت ضرورت سفر، قبل از حرکت از وضعیت راه اطلاع کسب کنند.
 
وی اضافه کرد: باتوجه به احتمال سقوط بهمن دراین محور ، مسافران در محدوده های گالری بهمن گیر بویژه در محدوده سه راه دیزین و خرگوشدره توقف نکنند.
 
گودرزی گفت: باتوجه به اینکه درزمان حاضر محدوده پیچ ها درجاده کرج -چالوس یخ زده است رانندگان درهنگام ورود به پیچ ها با سرعت مطمئنه حرکت کنند و همراه داشتن زنجیر چرخ الزامی است.
 
وی ادامه داد: رانندگان استفاده از زنجیرچرخ را آموزش ببینند، چرا که آشنا نبودن به این موضوع علاوه بر سختی برای راننده سبب ترافیک سنگین درجاده ها می شود.
 
رئیس پلیس راه البرزافزود: علاوه بر زنجیر چرخ سالم بودن بخاری و برف پاک کن از موارد مهمی است که رانندگان بایدمدنظر قراردهند.
 
وی یادآور شد: همراه داشتن تجهیزات زمستانی، لباس گرم و غذای کافی از دیگر توصیه های پلیس راه به رانندگان است.
 
گودرزی گفت : پلیس راه استان البرز با آمادگی کامل درتمام راه های این استان برای هرگونه خدمات امدادی و انتظامی در محل های مورد نظرمستقر شده است.
 
استان البرز دارای یک هزار و 450 کیلومتر آزاد راه، بزرگراه، راه اصلی و فرعی است که 18 درصد ترافیک جاده ای کشور مربوط به راه های این استان می باشد.
 
جاده کرج - چالوس به مسافت 160 کیلومتر یکی از مسیرهای گردشگری کشور است که براثر بارش برف اخیر مسدود شد که راهداران اقدام به بازگشایی آن کردند.
rbox
خبر فارسی
lbox
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_head
تازه های سایت
fr_head