نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۲۷ دی ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۵
کد خبر: ۷۵۰۶۶
2018 January 31 - ۱۰:۵۸ - ۱۱ بهمن ۱۳۹۶ تاریخ انتشار:
هوای تهران، ناسالم برای گروه‌های حساس
پدال نیوز- مدیر واحد مدل‌سازی و پیش‌بینی شرکت کنترل کیفیت هوای تهران گفت:نتایج پیش‌بینی کیفیت هوا نشانگر برقراری شرایط نامطلوب کیفی هوا به ویژه برای گروه‌های حساس طی امروز است و پیش‌بینی می‌شود تا فردا کیفیت هوای بیشتر مناطق شهر تهران همچنان در شرایط ناسالم برای گروه‌های حساس باشد.
به گزارش پدال نیوز به نقل از ایسنا ، حسین شهبازی   اظهار کرد: بر اساس نتایج پارامترهای هواشناسی پیش‌بینی شده برای ایستگاه مهرآباد، در برخی ساعات امروز (11 بهمن) به‌ویژه در بعد ازظهر وزش باد مؤثر به بزرگی 3 تا 5 متر بر ثانیه انتظار می‌رود.
 
وی با اشاره به اینکه به تدریج روز پنجشنبه (12 بهمن) بر میزان ناپایداری جوی افزوده خواهد شد، گفت: برخی ساعات این روز همراه با وزش باد نسبتا شدید به بزرگی 5 تا 8 متر بر ثانیه از سمت نواحی غربی خواهد بود.
 
مدیر واحد مدل‌سازی و پیش‌بینی شرکت کنترل کیفیت هوای تهران با بیان اینکه این شرایط روز جمعه (13 بهمن) کمابیش ادامه خواهد داشت و برای برخی ساعات وزش باد موثر پیش‌بینی می‌شود، اظهارکرد: دما طی روزهای پایانی هفته افزایش نسبی خواهد یافت.
 
شهبازی در پایان با اشاره به اینکه میانگین کیفیت هوای تهران طی 24 ساعت گذشته منتهی به 8 صبح با شاخص 135 در شرایط ناسالم برای گروه‌های حساس قرار داشت، اظهار کرد: میانگین کیفیته وای هم اکنون پایتخت نیز با شاخص 144 همچنان در شرایط ناسالم برای گروه‌های حساس است.
rbox
خبر فارسی
lbox
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_head
تازه های سایت
fr_head