نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۳۰ مهر ۱۳۹۷ - ۰۸:۵۹
کد خبر: ۷۳۶۸۴
2018 January 14 - ۱۴:۲۲ - ۲۴ دی ۱۳۹۶ تاریخ انتشار:
پدال نیوز: رییس اتحادیه فروشندگان و نمایشگاه داران خودرو بازار خودروهای وارداتی را همچنان با حباب قیمتی عنوان کرد و گفت: در مقابل حباب موجود در بازار خودروهای وارداتی، بازار خودروهای داخلی در ثبات است.
به گزارش پدال نیوز، سعید موتمنی با تشریح وضعیت بازار خودروهای داخلی و وارداتی گفت: برخلاف باز شدن سایت ثبتارش که  انتظار شکسته شدن حباب قیمتی را در برداشت، همچنان حباب قیمتی خودروهای وارداتی ادامه دارد.
 
به گفته او، کمبود خودروهای وارداتی در بازار و نمایندگی ها، دلیل اصلی افزایش قیمت و از بین نرفتن حباب قیمتی است. از این رو خودرو در بازار کم است و اکثر سایت ها به دلیل کاهش فروش بسته است.
 
موتمنی اظهار کرد: در حال حاضر برخی نمایندگی ها تنها چند خودرو عرضه کرده اند، از این رو باید خودرو در بازار باشد تا بتوان قیمت های مشخص اعلام کرد.
 
به گفته او، در بازار خودروهای  داخلی نیز، خودروهای زیر 40 میلیون تومان با اختلاف 700 هزار و یک و نیم میلیون تومانی، خودروهای بالای 40 میلیون تومان با اختلاف سه میلیون تومانی و خودروهای بالای 50 میلیون تومان نیز چها تا پنج میلیون تومانی همراه است که البته وجود این اختلاف قیمت ها ماه ها بر بازار خودروهای داخلی سایه افکنده است.
 
رییس اتحادیه فروشندگان و نمایشگاخه داران خودرو سال آینده را بدون افزایش قیمت خودرو پیش بینی کرد و افزود: با آمدن سال 97 نیز تغییر جدی در بازار رخ نخواهد داد.  چرا که اگر محدودیت عرضه نباشد، بازار نیز با افزایش قیمت همراه نمی شود.
 
به گزارش خودروکار، در حالی که پیش از باز شدن ثبت سفارش خودرو، از بین رفتن حباب قیمتی پیش بینی می شد، اما با گذشت بیش از 10 روز از باز شدن این سایت، هنوز حباب قیمتی خودروهای وارداتی پویا است.
rbox
خبر فارسی
lbox
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_head
تازه های سایت
fr_head