نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۲۸ مهر ۱۳۹۷ - ۰۸:۲۸
کد خبر: ۷۳۵۸۵
2018 January 13 - ۱۴:۲۷ - ۲۳ دی ۱۳۹۶ تاریخ انتشار:
مدیرعامل شرکت نمایشگاههای بین المللی استان قزوین:
پدال نیوز: مدیرعامل شرکت نمایشگاههای بین المللی استان قزوین گفت: نهمین نمایشگاه تخصصی خودرو و قطعات یدکی از ۲۶ دی ماه در قزوین برگزار می شود.
به گزارش پدال نیوز به نقل از مهر ، هادی طاهرخانی اظهارداشت: نهمین نمایشگاه خودرو و قطعات یدکی از تاریخ 26 لغایت 29 دی ماه بمدت چهار روز در فضایی به وسعت چهار هزار مترمربع  با حضور بیش از 40 مشارکت کننده در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی قزوین برگزار خواهد شد.
 
مدیرعامل شرکت نمایشگاه های بین المللی استان قزوین افزود: باتوجه به نیاز مردم، صنعت خودرو در جهان اهمیت و جایگاه ویژه ای پیدا کرده و از جمله مولفه هایی است که می تواند موجب رونق اقتصادی کشورها شود.
 
وی تصریح کرد: برگزاری نمایشگاه تخصصی در حوزه صنعت خودرو می تواند به عنوان یکی از شیوه های مهم در معرفی توانمندیهای صنعت خودرو و صنایع وابسته قلمداد شود.
 
طاهرخانی اظهارداشت: از جمله اهداف برپایی این رویداد اقتصادی ارائه آخرین محصولات و تولیدات بخشهای مرتبط با تولید خودروهای سواری و قطعات مرتبط، افزایش اطلاعات متخصصان و علاقمندان این صنعت، برقراری ارتباط مستقیم جهت تامین نیاز افراد است.
 
وی گفت: مشارکت کنندگان این نمایشگاه از استان های قزوین، تهران و مازندران محصولات و تولیدات خود را در معرض دید بازدیدکنندگان قرار خواهند داد.
 
طاهرخانی اضافه کرد: نهمین نمایشگاه تخصصی خودرو و قطعات یدکی در مدت برگزاری از ساعت 15 الی 21 در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی استان قزوین واقع در بلوار امام خمینی(ره)، جنب صدا و سیما جهت بازدید علاقمندان و متخصصین دایر خواهد بود.
rbox
خبر فارسی
lbox
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_head
تازه های سایت
fr_head