نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۲۸ مهر ۱۳۹۷ - ۰۸:۱۰
کد خبر: ۷۳۵۷۹
2018 January 13 - ۱۲:۰۶ - ۲۳ دی ۱۳۹۶ تاریخ انتشار:
پدال نیوز- رئیس پلیس‌راه استان زنجان گفت: طی ۲۴ ساعت گذشته تصادف در جاده‌های استان زنجان دو کشته و هفت مصدوم برجای گذاشت.
به گزارش پدال نیوز به نقل از مهر ، سرهنگ علی‌اصغر شیرمحمدی از واژگونی خودرو پیکان در محور زنجان به تهم خبر داد و افزود: متأسفانه در این تصادف یک کودک چهارساله با سقوط به ته دره در دم فوت کرد و یک نفر دیگر مصدوم شدند.
 
وی با بیان اینکه علت اصلی وقوع این تصادف تخطی از سرعت مطمئنه بوده است، تأکید کرد: در محورهای زنجان به خدابنده و زنجان به ابهر تصادف جرحی رخ داد که مورد فوتی نداشت و تنها چهار نفر مصدوم شدند.
 
شیرمحمدی همچنین از وقوع یک فقره تصادف دیگر در محور زنجان به بیجار خبر داد و گفت: در این تصادف برخورد وانت پیکان با خودرو آل 90، دو نفر مصدوم و یک نفر فوت کرد که حال یکی از مصدومین هم وخیم گزارش‌شده است.
 
رئیس پلیس‌راه استان زنجان گفت: علت بیشتر تصادفات در جاده‌های استان زنجان طی سال جاری عدم توجه به جلو ناشی از خستگی و خواب‌آلودگی بوده است.
 
شیرمحمدی تأکید کرد: کسانی که قصد سفر دارند برای اطلاع از وضعیت جاده‌های این استان و کشور با سامانه 141، سایت www.141.ir و نرم‌افزار موبایلی 141 ارتباط برقرار کنند و یا با سامانه 1816 تماس بگیرند تا بتوانند سفر خود را مدیریت و برنامه‌ریزی کنند.
 
رئیس پلیس‌راه استان زنجان بابیان اینکه زنجان یک استان عبوری است، گفت: رانندگان به‌محض خستگی در اولین فرصت در یک مجتمع و پارکینگ در هر دو ساعت 15 دقیقه استراحت و درجاهایی که مطمئن هستند تصادف پیش نمی‌آید توقف کنند.
rbox
خبر فارسی
lbox
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_head
تازه های سایت
fr_head