نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۰۱ بهمن ۱۳۹۷ - ۲۱:۵۶
کد خبر: ۷۳۵۷۲
2018 January 13 - ۱۱:۱۶ - ۲۳ دی ۱۳۹۶ تاریخ انتشار:
پدال نیوز: هیوندایی در توسان‌های جدیدش از گلگیرهای جدید، نمایی مدرن برای بدنه جانبی، سپرهای متفاوت برای جلو و عقب، دریچه‌های هوای بازطراحی شده و چراغ هایی با ظاهر و گرافیک جدید بهره برده است.
به گزارش پدال نیوز،؛ هیوندایی توسان در ناحیه‌ای سخت زندگی می‌کند. محدوده و بخشی که در آن رقبای بزرگ و سختی در رفت‌وآمد هستند و بازار رقابتی آن بسیار سخت و پرچالش محسوب می‌شود.

هیوندایی نیز به عنوان یک کره‌ای در میان بازار رو به رشد قدبلندها باید برنامه‌ریزی ویژه‌ای برای ماندگاری و ثبات فروش شاسی‌بلندهایش ارائه دهد. یکی از این برنامه‌ها فیس‌لیفت و ارتقاء ویژه برای خودرویی مانند توسان است.

فیس لیفت توسان هیوندایی با بازطراحی ظاهری و فناوری‌های بیشتر

فیس لیفت توسان هیوندایی با بازطراحی ظاهری و فناوری‌های بیشتر

هیوندایی در توسان‌های جدیدش از گلگیرهای جدید، نمایی مدرن برای بدنه جانبی، سپرهای متفاوت برای جلو و عقب، دریچه‌های هوای بازطراحی شده و چراغ هایی با ظاهر و گرافیک جدید بهره برده است. از طرفی در موتور و نمای عقب خودرو نیز کاملا در نسخه‌های جدید تغییر کرده‌اند.احتمالا هیوندایی در نسخه‌های جدید توسان از سامانه قدرتی ویژه، تجهیزات امینتی ویژه، فناوری‌های اطلاعات و سرگرمی بهره می‌برد.این نسخه از توسان در اواخر سال جاری یا اوایل سال میلادی آینده معرفی خواهد شد

فیس لیفت توسان هیوندایی با بازطراحی ظاهری و فناوری‌های بیشتر

rbox
خبر فارسی
lbox
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_head
تازه های سایت
fr_head