نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۲۹ مهر ۱۳۹۷ - ۱۵:۴۱
کد خبر: ۷۳۵۲۲
2018 January 12 - ۱۵:۴۲ - ۲۲ دی ۱۳۹۶ تاریخ انتشار:
پدال نیوز: ولوو که به ساخت خودروهای ایمن شهرت دارد بار دیگر قدرت خود را با ساخت ایمن ترین خودروی سال 2017 به نمایش گذاشت.
به گزارش پدال نیوز، سال گذشته موسسه ایمنی euro ENCAP نزدیک به 70 مدل را مورد آزمایشه ای متعدد قرارداد تا یکی از شلوغ ترین سال های خود را تجربه کند. در همین حال تنها نسل دوم ولوو XC60 بود که توانست از تمام آزمایش ها با قدرت و عملکرد عالی خارج شود و  در نهایت ایمن ترین خودرو لقب گرفت.

این خودرو توانست در آزمایش های این موسسه نمره 98 درصد را بدست آورد و در همین حال نمره 95 درصد را در مورد سیستم های کمکی و امنیتی بدست آورد. در همین مورد معاون بخش امنیت خودرو ولوو اعلام کرد که تا سال 2020 به جایگاهی خواهیم رسید که هیچ فردی در تصادفات در داخل خودروی ولوو کشته یا زخمی نشود.

ایمن ترین خودرو سال 2017 مشخص شد +تصاویر

ولوو تنها خودروسازی در دنیا است که توانسته ازموسسه یورو انکپ نمره های مثبتی در زمینه سیستم ترمز اتوماتیک بگیرد. در این آزمایش خودروهای XC60،  S90 و V90 مورد بررسی قرار گرفتند که تمام آن ها با بهترین نمره وارد و سربلند از آن خارج شدند.

ایمن ترین خودرو سال 2017 مشخص شد +تصاویر

در لیستی که از سوی این موسسه اعلام شده است می توان نام های دیگری مانند فولکس واگن پولو، تی راک و آرتئون را مشاهده کرد. همچنین دو سوبارو امپرزا و XV نیز حضور دارند. اما همه این موارد یه خودروهای 5 ستاره ختم نمی شود چرا که سال 2017 زمانی برای پیدا شدن اولین خودرو بدون ستاره نیز بود. فیات پونتو که در سال 2005 توانسته بود 5 ستاره ایمنی بدست بیاورد در تست های جدید به بدترین شکل ممکن رد شد و هیچ ستاره ای بدست نیاورد.

ایمن ترین خودرو سال 2017 مشخص شد +تصاویر
خودروکار
rbox
خبر فارسی
lbox
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_head
تازه های سایت
fr_head