نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۲۹ مهر ۱۳۹۷ - ۱۶:۱۹
کد خبر: ۷۳۴۸۵
2018 January 12 - ۱۰:۵۶ - ۲۲ دی ۱۳۹۶ تاریخ انتشار:
پدال نیوز: رئيس سازمان هواپيمايي کشوري در حکمي مهدي خنجري را به سمت مديرکل حراست اين سازمان منصوب کرد.
به گزارش پدال نیوز، علي عابدزاده در مراسم توديع و معارفه مديركل حراست سازمان هواپيمايي كشوري به جايگاه رفيع سازمان در بخش حاكميتي و نظارتي اشاره كرد و گفت: پيش از اين برخي قوانين و مقررات كه مي توانست صنعت حمل ونقل هوايي را متحول كند به جهت بعضي از مشكلات اجرايي نشد اما در چندسال گذشته با همت كارشناسان و متخصصان صنعت و با حمايت دولت و مجلس توانستيم قدم هاي موثري برداشته و حركت رو به ركود صنعت را در مسير توسعه قرار دهيم.
 
وي گفت: حمل و نقل هوايي يك زنجيره بهم پيوسته اي است كه انتظار مي رود قضاوت ها، تعابير و تفاسير نوع فعاليت ها، به لحاظ كمي و كيفي در چارچوب شرح وظايف دستگاهها معني و عملياتي شود در اين صورت مي توان با نگاه ملي، صنعت را در جهت شان و مرتبه مردم و هرچه بيشتر اقتصادي تر شدن بخش هاي مختلف آن به پيش برد.
 
عابدزاده ادامه داد: توانايي در بخش هاي مختلف صنعت وجود دارد آنچه مهم است مديريت و كاربردي كردن توانايي هاي بالقوه آنهاست كه اگر دلسوزان صنعت اراده كننده مي توان به اهداف و چشم اندازها دست يافت.
 
رئيس سازمان هواپيمايي كشوري از زحمات فيروزي پور سرپرست سابق حراست سازمان قدرداني و براي توفيقات مديركل جديد آرزوي موفقيت كرد.
 
در اين جلسه همچنين جابر انصاري رئيس مرکز حراست وزارت راه و شهرسازي نيز، تلاش مستمر براي همكاري و مشاركت با مديران سازمان در جهت ارتقا سطح ايمني، رعايت دقيق استانداردهاي بين المللي، اهتمام و برقراري و ارتقاء امنيت داده ها، به روز رساني ابزارها و فناوري هاي نوين جهت تسهيل و بهبود فرايندهاي نظارتي و امنيتي با رعايت ضوابط و مقررات را از جمله محورهاي مهم فعاليت هاي آتي مجموعه حراست اين سازمان برشمرد.
 
گفتني است در اين مراسم جمعي از مقامات قضايي، انتظامي و امنيتي حضور داشتند.
 
 
 
منبع : روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری

rbox
خبر فارسی
lbox
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_head
تازه های سایت
fr_head