نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۲۹ مهر ۱۳۹۷ - ۱۶:۲۰
کد خبر: ۷۳۴۸۲
2018 January 12 - ۱۰:۳۹ - ۲۲ دی ۱۳۹۶ تاریخ انتشار:
پدال نیوز: مدل اکسنت از جمله محصولات هیوندای است که بر روی خط تولید کرمان موتور قرار دارد، خودرویی که با توجه امکانات و مشخصات فنی و چهره معقول از قیمت مناسبی یرخوردار است. کرمان موتور شرایط فروش جدیدی ویژه نیمه دوم دی ماه برای این خودرو در نظر گرفته است.
به گزارش پدال نیوز، هیوندای اکسنت خودرویی است که در سگمنت سدان های کامپکت قرار می گیرد و از طراحی داخلی و خارجی مناسبی برخوردار است، به صورتی که با ورود به کابین این خودرو با فضایی هماهنگ و مناسب مواجه خواهید شد همچنین ذکر این نکته نیز خالی از لطف نیست که کیفیت مترالا کابین این خودرو نیز برای یک سدان کوچک شهری در سطح مناسبی قرار دارد. پیشرانه 1.6 لیتری 128 اسب بخاری به عنوان قلب تپنده برای این خودرو در نظر گرفته شده است که از طریق یک جعبه دنده خودکار 4 سرعته نیرو را به محور جلو منتقل می کند.

کرمان موتور قیمت 107 میلیون تومانی را برای اکسنت در این طرح فروش در نظر گرفته است که موعد تحویل این خودرو نیز اردیبهشت 97 خواهد بود. مبلغ پیش پرداخت اولیه در این طرح 49 میلیون تومان است و مابقی وجه در زمان صدور دعوتنامه دریافت خواهد شد.

علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر درباره محصولات و شرایط فروش می توانند به وب سایت کرمان موتور به آدرس www.kermanmotor.ir مراجعه کنند.


شرایط فروش «هیوندای اکسنت» کرمان موتور اعلام شد

rbox
خبر فارسی
lbox
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_head
تازه های سایت
fr_head