نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۲۷ دی ۱۳۹۷ - ۱۳:۳۰
کد خبر: ۷۳۴۱۶
2018 January 10 - ۱۴:۵۸ - ۲۰ دی ۱۳۹۶ تاریخ انتشار:
خودرویی ها در بازار سرمایه /۲۰ دی ۹۶
پدال نیوز- امروز چهارشنبه ۲۰ دی ماه نمادهای گروه خودرو به دنبال انتشار خبری مبنی بر معافیت مالیاتی افزایش سرمایه از محل مازاد تجدید ارزیابی برای ایران خودرو، تحرکات مثبتی داشتند.
به گزارش پایگاه خبری پدال نیوز ، سهامداران گروه خودرو شاهد دست به دست شدن 132 میلیون برگه سهم به ارزش 19.6 میلیارد تومان در 10 هزار نوبت معاملاتی بودند.
 
امروز به دنبال سخنان مشاور نوبخت که از معافیت مالیاتی ایران خودرو در صورت اقدام شرکت به افزایش سرمایه از محل تجدید ارزیابی خبر داده بود، نماد خودرو صف خرید شد و  هم گروهی ها نیز با رشد آن همراه شدند اما صف خرید سهم به زودی عرضه شد که به دلیل نخ نما شدن خبر مذکور در بالا بردن موقتی قیمت سهام خودرویی است. این سخنان در حالی مطرح شد که تصویب افزایش سرمایه از محل مذکور نیاز به  مصوبه مجلس دارد. دلیل دیگر عرضه شدن صف خودرو به سخنرانی روز جمعه ترامپ در خصوص برجام مرتبط است. لذا خودرو در محدوده کم ریسک تکنیکالی امروز را نهایتا با رشد در حاشیه 4 درصد مثبت در قیمت283 تومان به پایان رساند.
امروز خگستر با رشد 4.9 درصد مثبت سبزترین نماد خودرویی بود و صف خرید تشکیل داد درحالیکه خلنت با افت 4.9 درصدی صف فروش داشت. خساپا نیز حوالی صفر مثبت در قیمت 95 تومان باقی ماند.
rbox
خبر فارسی
lbox
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_head
تازه های سایت
fr_head