نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۲۷ دی ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۴
کد خبر: ۷۳۲۵۵
2018 January 09 - ۰۸:۱۱ - ۱۹ دی ۱۳۹۶ تاریخ انتشار:
پدال نیوز: شرکت کارمانیا، شرکتی است که در ایران به عنوان نماینده رسمی برند BYD در حال فعالیت است. این شرکت شرایط پیش فروش نقدی جدیدی را برای مدل S6 بی وای دی در نظر گرفته است.
به گزارش پدال نیوز، مدل S6 یکی از محصولات برند بی وای دی است که برای بازار ایران در نظر گرفته شده است و به واسطه برخورداری از پیشرانه 2.4 لیتری 160 اسب بخاری می تواند گزینه ای مناسب برای خرید باشد. این خودرو از جعبه دنده خودکار 6 سرعته بهره می برد و از لحاظ امکانات رفاهی نیز در سطح خوبی قرار دارد.
شرکت کارمانیا شرایط پیش فروش نقدی با زمان تحویل اسفند 96 را برای این خودرو در نظر گرفته است که در این طرح فروش مبلغ پیش پرداخت اول 10 و مبلغ پیش پرداخت دوم 20 میلیون تومان است همچنین سود مشارکت و انصراف در این طرح به ترتیب 15 و 12 درصد است. در این طرح فروش پیش پرداخت 30 و 49 میلیون تومانی نیز در نظر گرفته شده است که سود مشارکت به ترتیب 16 و 18 درصد است.
شرایط پیش فروش اقساطی نیز برای این خودرو در نظر گرفته شده است که مبلغ پیش پرداخت در آن ها 35 یا 25 میلیون تومان است و مدت اقساط 6، 12، 18، 24، 30 و 36 ماهه برای آن وجود دارد.
قیمت قطعی این خودرو 99 میلیون و 700 هزار تومان است و علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند به وب سایت کارمانیا به آدرس WWW.KARMANIA-AUTO.IR مراجعه کنند.

پیش فروش «BYD S6» با پیش پرداخت 10 میلیون تومانی توسط کارمانیا
rbox
خبر فارسی
lbox
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_head
تازه های سایت
fr_head