نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۲۷ دی ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۶
کد خبر: ۷۲۷۹۰
2018 January 03 - ۱۵:۰۴ - ۱۳ دی ۱۳۹۶ تاریخ انتشار:
خودرویی ها در بازار سرمایه /۱۳ دی ۹۶
پدال نیوز- امروز شاهد حمایت حقوقی به ویژه در نماد سایپا بودیم که باعث شد جو گروه در مقایسه با روزهای قبل هفته بهبود یابد اما همچنان گروه سرخپوش معاملاتش را پشت سر گذاشت.
به گزارش پایگاه خبری پدال نیوز، شاخص گروه در داد و ستدهای روز جاری با افت 57 واحدی به ارتفاع 16 هزار و 497 واحد رسید. امروز خودرویی ها میزبان معامله بیش از 166 میلیون برگه سهم به ارزش 17.7 میلیارد تومان در 10.7 هزار نوبت معاملاتی بودند.
امروز در گروه خودرویی پس از افت شدید شاخص گروه طی 4 روز معاملاتی اخیر ناشی از فشار عرضه های سنگین ، شاهد تنفس مصنوعی و معاملات مثبت اما کم رمق و ضعیفی در گروه بودیم بازی در این گروه از آنجا آغاز شد که قرار بود بلوک ایران خودرو را واگذار کنند اما در این بین عده ای با شیطنت در روند معاملات اختلال ایجاد کردند و از ابتدای هفته هم که دیگر فضا در هم پیچیده شد.
به این ترتیب خودرو در قیمت 2,747 ریال قرار گرفت  و خساپا در در صفر تابلو قیمت 967 ریال را لمس کرد، مابقی نیز  معاملاتی متعادل و عمدتا منفی  را پشت شر گذاشتند. حقوقی خودرو 7.2 میلیون خریدار و حقوقی خساپا نزدیک 40 میلیون سهم این نماد را خرید.
rbox
خبر فارسی
lbox
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_head
تازه های سایت
fr_head