نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۰۳ خرداد ۱۳۹۷ - ۲۱:۵۹
کد خبر: ۶۴۰۴۳
2017 September 14 - ۱۴:۱۳ - ۲۳ شهريور ۱۳۹۶ تاریخ انتشار:
پدال نیوز: تکنولوژی جدید شرکت آئودی رانندگی در ترافیک را تا سرعت 60 کیلومتر بر ساعت به عهده خود خودرو می گذارد تا مدت زمان اتلافی در پشت ترافیک به اوقات فراغت راننده تبدیل شود.
به گزارش پدال نیوز به نقل از خودروکار، شرکت خودروسازی آئودی از سیستم خودران جدیدی پرده برداشت که رانندگی در ترافیک‌های سنگین را به خود خودرو محول می‌کند و از این بابت به جای خستگی ناشی از راندن خودرو در ترافیک می‌توان خودرو را روی حالت خودران گذاشت تا خودرو به مکان استراحت راننده، بدون هیچ استرس و دل مشغولی برای رانندگی تبدیل شود.

راهکار آئودی برای ترافیک/ در ترافیک‌ رانندگی را به خودرو بسپارید

این سیستم خودران «هدایتگر خودکارAi » نام دارد و بنابر استاندارد های SAE، اولین سیستمی است که رانندگی خودکار در سطح 3 را رائه می کند. آئودی A8 جدید از سیستم هدایتگر خودکار Ai بهره می‌برد و در ترافیک تا سرعت 60 کیلومتر بر ساعت کنترل کامل خودرو را می‌توان به این سیستم خودران سپرد. هنگام استفاده از سیستم « هدایتگر خودکار Ai » میزان شتاب‌گیری، کنترل سرعت، فرمان و ترمز، همگی  به این سیستم هوشمند محول می‌شود و راننده با خیال آسوده می‌تواند به مشاهده  اخبار یا استراحت و حتی مطالعه بپردازد.

راهکار آئودی برای ترافیک/ در ترافیک‌ رانندگی را به خودرو بسپارید

در سیستم « هدایتگر خودکار Ai » بر خلاف رانندگی مستقل در سطح دوم، رانندگان مجبور نیستند به طور مداوم ماشین را دنبال کنند، می‌توانند بر فعالیت دیگری که توسط سیستم اطلاعاتی و تفریحی وسیله نقلیه پشتیبانی می‌شود، تمرکز کنند.

در مورد سازمان SAE شایان ذکر است که سازمانی علمی و آموزشی غیرانتفاعی است که در زمینه پیشرفت تکنولوژی فعالیت دارد و بیش از 90 هزار مهندس و دانشمندان، که از اعضای SAE هستند، توسعه اطلاعات فنی در تمام اشکال وسایل نقلیه از جمله خودرو، کامیون، اتوبوس، هواپیما، وسایل نقلیه هوافضا، دریایی، راه آهن و .. را برعهده دارند.
rbox
خبر فارسی
lbox
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_head
تازه های سایت
fr_head