نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۰۲ تير ۱۳۹۷ - ۲۳:۵۵
کد خبر: ۶۴۰۱۵
2017 September 14 - ۱۰:۲۳ - ۲۳ شهريور ۱۳۹۶ تاریخ انتشار:
برآیند صفر شاخص خودرویی ها در هفته ای که گذشت
پدال نیوز- در هفته ای که گذشت، بازدهی گروه خودرو تغییری نسبت به هفته گذشته نداشت، به عبارتی شاخص گروه از ۱۶ هزار و ۸۳۰ واحد آخرین روز کاری هفته گذشته به ۱۶ هزار و ۸۶۲ واحد در آخرین روز کاری این هفته رسید.
به گزارش پدال نیوز، در این هفته میانگین حجم و ارزش معاملات گروه در مقایسه با هفته گذشته به ترتیب افت 33.6 و 31 درصدی را به ثبت رسانیدند.

اولین روز کاری این هفته تعطیل بود و طی معاملات روز دوم دو نماد ختراک و خکمک صف خرید بودند، در مقابل دو نماد خفناور و خموتور در حاشیه 4 درصد منفی، بیشترین افت قیمت را داشتند و جو کلی گروه منفی بود.
روز سوم هفته خودرویی ها با ادامه افت قیمتی در میانه کانال 16 هزار واحدی قرار گرفتند.
روز چهارم، سهامداران تعداد 123.9 میلیون سهم خودرویی به ارزش 15.8 میلیارد تومان در 13 هزار نوبت معاملاتی دست به دست کردند، به این ترتیب گروه خودرو با بیشترین حجم و ارزش معاملات صدرنشین کل بازار شد، طی این روز به ویژه نمادهای قطعه سازی رشد خوبی ثبت کردند و اکثرا در حاشیه 4 درصد مثبت نوسان کردند.
گروه خودرو در آخرین روز کاری هفته  نیز سبزپوش و متعادل به معاملات خود پایان داد، از میان نمادهای مهم گروه به جز نماد خاور که  با صف خرید 9 میلیونی به کار خود پایان داد، مابقی رشد متعادلی را ثبت کردند.


rbox
خبر فارسی
lbox
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_head
تازه های سایت
fr_head