نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۰۳ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۲
کد خبر: ۶۳۹۵۵
2017 September 13 - ۱۲:۴۴ - ۲۲ شهريور ۱۳۹۶ تاریخ انتشار:
سردار تقی مهری خبر داد
پدال نیوز- رئیس پلیس راهور کشور درباره حادثه سقوط اتوبوس در محور جاجرود گفت: نظر پلیس درخصوص حادثه سقوط اتوبوس پس از بررسی‌ها طی ساعات آینده اعلام می شود.
به گزارش پدال نیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان؛ سردار تقی مهری رئیس پلیس راهور کشور درباره حادثه سقوط اتوبوس در محور جاجرود اظهار داشت: نظر پلیس درخصوص حادثه سقوط اتوبوس پس از بررسی ها طی ساعات آینده اعلام می شود.
 
سردار تقی مهری درباره حادثه سقوط اتوبوس در محور جاجرود گفت: راننده اتوبوس مدعی شده است که ترمز عمل نکرده و این باعث سقوط اتوبوس شده است، از این رو کارشناسان فنی پلیس راهور با باز کردن چرخ های اتوبوس در حال بررسی این ادعا هستند.
 
وی با اشاره به اینکه آن چه مسلم است سرعت اتوبوس زیاد نبوده و زیر 60 کیلومتر بر ساعت بوده است، تصریح کرد: هنوز معلوم نیست چه تعداد از سرنشینان اتوبوس کمربند بسته اند، اما زمان زیادی از حرکت اتوبوس از مبدأ نگذشته بود که این حادثه تلخ رخ داده است.
 
سردار مهری گفت: آن چه در مقررات جاری کشور نوشته شده تردد وسایل نقلیه در شب و روز کاملاً آزاد است، اما مقرراتی وجود دارد که حتماً باید رانندگان رعایت کنند.
 
وی تصریح کرد: دادستان تهران برای بررسی بیشتر ابعاد حادثه سقوط اتوبوس در محور جاجرود ورود کرده است.
 
رئیس پلیس راهور در پایان یادآوری کرد: در حادثه هفته قبل سقوط اتوبوس دانش آموزان در جنوب کشور از 44 سرنشین 23 نفر کمربند بسته بودند.
rbox
خبر فارسی
lbox
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_head
تازه های سایت
fr_head