نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - ۲۱:۵۰
کد خبر: ۶۳۶۷۹
2017 September 10 - ۱۲:۲۲ - ۱۹ شهريور ۱۳۹۶ تاریخ انتشار:
پدال نیوز- آتش نشانان آملی با حضور بموقع در محل پمپ بنزین نسبت به اطفاء و مهار کامل آتش سوزی پمپ بنزین اقدام کردند.
به گزارش پدال نیوز به نقل از مهر، مدیر عملیات سازمان آتش نشانی آمل گفت: حریق ساعت 8 و 34 دقیقه صبح امروز یکشنبه به سامانه 125 اطلاع داده شد که بلافاصله با اعلام حریق پمپ بنزین سه دستگاه خودرو به محل حادثه اعزام شد . در کمتر از 2 دقیقه یعنی ساعت 8 و 36 دقیقه اولین خودرو به محل حریق رسید.
 
علیرضا اکبری با اشاره به اینکه آتش نشانان همزمان با اطفای حریق در اولین اقدام نسبت به قطع برق ، گاز و شیر اصلی مخزن بنزین اقدام کردند، افزود: آتش سوزی  در کانال های ارتباطی مخزن و پمپ های سکوی سوخت گیری رخ داد که با استفاده کف (فوم  سبک و سنگین ) شعله های آتش مهار و از گسترش آن جلوگیری شد.
 
اکبری خاطر نشان کرد: خوشبختانه به سرنشینان و خودرو های در حال سوخت گیری آسیبی نرسید و با اقدام بموقع کارگران و مسئول جایگاه پمپ بنزین نسبت به تخلیه خودروها از جایگاه اقدام شد.
 
به گفته وی در این عملیات 5 دستگاه خودروی سبک و سنگین به همراه 14 آتش نشان حضور داشتند و این عملیات با انجام اقدامات احتیاط و ایمنی ، 45 دقیقه به طول انجامید .
 
مدیر عملیات سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی همچنین گفت: هرگونه اظهار نظر در خصوص علت علت اصلی حریق پمپ بنزین بایستی پس از بررسی دقیق و کارشناسی صورت گیرد.
 
 
rbox
خبر فارسی
lbox
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_head
تازه های سایت
fr_head