نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۲۷ تير ۱۳۹۷ - ۱۳:۳۵
کد خبر: ۶۳۶۳۹
2017 September 09 - ۱۳:۳۴ - ۱۸ شهريور ۱۳۹۶ تاریخ انتشار:
پدال نیوز: نسل جدید بنتلی کانتیننتال GT در نمایشگاه خودروی فرانکفورت 2017 برای اولین معرفی جهانی خواهد شد. این خودرو به همراه نسخه تولید محدود مولسان مولینر مشغول دلبری از بازدیدکنندگان خواهد بود.

به گزارش پایگاه خبری پدال نیوز، نسل جدید بنتلی کانتیننتال GT در نمایشگاه خودروی فرانکفورت 2017 برای اولین معرفی جهانی خواهد شد. این خودرو به همراه نسخه تولید محدود مولسان مولینر مشغول دلبری از بازدیدکنندگان خواهد بود.


این دو الماس ارزشمند بنتلی تنها محصولات بنتلی در فرانکفورت نخواهند بود زیرا مدل فلایینگ اسپور V8 S که حاصل تلاش کارکنان مولینر بوده به همراه بنتایگا W12 از دیگر خودروهای بنتلی در فرانکفورت خواهند بود که هر بازدید کننده‌ای را به وجد خواهند آورد.


بنتلی نگاهی عمیق به جدیدترین تمایلات بازار در بخش طراحی کابین خودروهای لوکس داشته تا بدین ترتیب مدل‌های سری مولینر از مولسان را تولید نماید. این خودروی جدید دارای جلوپنجره مشکی جدید، ورودی‌های هوای جانبی، لوگوی تیره فلایینگ B و رینگ‌های 21 اینچی اسپید است.


از دیگر ویژگی‌های مولسان مولینر می‌توان به سه رنگ اختصاصی مولینر یعنی کینگ فیشر، نقره‌ای متالیک و برنزی متالیک اشاره کرد.


اما درباره مدل فلایینگ اسپور V8 S باید گفت که تنها یک دستگاه از این مدل مخصوص ساخته شده و دارای کابین سه رنگ الهام گرفته از دوران خودروهای کوچ بیلدینگ کلاسیک است. کابین همچنین پذیرای جزئیات سفید به همراه ساعت مخصوص در کنسول مرکزی و دوخت‌های الماس مانند روی صندلی‌ها می‌باشد.


بدنه خودرو نیز به دو رنگ آبی ویندسور روشن و تیره به همراه خط سفید مزین شده است. پیش‌بینی می‌کنیم غرفه بنتلی روزهای شلوغی را در فرانکفورت تجربه کند.

rbox
خبر فارسی
lbox
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_head
تازه های سایت
fr_head