نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۲۷ تير ۱۳۹۷ - ۲۲:۱۸
کد خبر: ۶۳۴۸۳
2017 September 07 - ۱۰:۳۵ - ۱۶ شهريور ۱۳۹۶ تاریخ انتشار:
اولین جلسه خسروتاج با واردکنندگان خودرو در دولت دوازدهم
پدال نیوز: به دنبال اعتراض‌های گسترده واردکنندگان خودرو نسبت به بسته شدن ثبت سفارش خودرو های وارداتی بر اساس شنیده‌ها قرار است امروز، پنجشنبه، جلسه‌ای میان واردکنندگان و معاون وزیر صنعت برای بررسی و رفع این موضوع برگزار شود.
به گزارش پایگاه خبری پدال نیوز، در طی دو ماه گذشته با بسته شدن مسیر ثبت سفارش واردات خودرو بازار خودروهای وارداتی دچار شوک عظیمی شده است اما شنیده‌ها حاکی است دیدار واردکنندگان و خسرو تاج برای بررسی این موضوع، امروز، پنجشنبه برگزار خواهد شد.

در این نشست قرار است با حضور خسروتاج قائم مقام وزیر صنعت، معدن و تجارت دیدگاه‌های فعالان این حوزه درباره تصمیمات دولت در حوزه واردات خودرو مطرح شود.

همچنین اخیرا نشستی در انجمن واردکنندگان خودرو با حضور واردکنندگان رسمی و غیررسمی هماهنگ شده تا آخرین مسایل و دیدگاه‌های فعالان بازار واردات خودرو موردبحث و بررسی قرار گیرد . شنیده‌های خبرنگار ما حاکی است زمزمه‌های برقراری مجدد واردات خودرو برای غیر نمایندگی‌های رسمی نیز به گوش می‌رسد و با توجه به اشراف کامل وزیر جدید صنعت، معدن و تجارت به حوزه بازرگانی این شنیده‌ها چندان دور از ذهن هم نیست.

بر این اساس و با توجه به گزارش خسروتاج به وزیر جدید به نظر می‌رسد با ادامه روند فعلی به‌زودی شاهد بازشدن گره ثبت سفارش خودرو های وارداتی باشیم.

خبرنگار "عصر خودرو" از منابع مختلف پیگیر این موضوع خواهد بود تا بتوان جدیدترین اخبار در زمینه آخرین تصمیمات وزیر صنعت، معدن و تجارت را در زمینه واردات خودرو به اطلاع علاقه‌مندان برساند.
rbox
خبر فارسی
lbox
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_head
تازه های سایت
fr_head