نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۲۷ تير ۱۳۹۷ - ۲۲:۱۹
کد خبر: ۶۳۴۶۷
2017 September 06 - ۱۴:۲۹ - ۱۵ شهريور ۱۳۹۶ تاریخ انتشار:
خودرویی ها در بازار سرمایه / ۱۵ شهریور ۹۶
پدال نیوز- امروز چهارشنبه ۱۵ شهریور ماه ۹۶، شاخص گروه خودرو با افت ۱۳۵ واحدی در ارتفاع ۱۶ هزار و ۸۳۰ واحد قرار گرفت، بررسی تکنیکالی شاخص گروه نشان می دهد که حوالی منطقه حمایتی محکم قرار گرفته است.
به گزارش پایگاه خبری پدال نیوز، روز جاری شاخص خودرویی ها به هدف الگوی مثلث نزولی که طی 28 مردادماه پیش بینی شده بود رسید، به عبارتی شاخص خودرویی ها از ارتفاع 18 هزار واحدی به 16 هزار و 830 واحد افت کرد، انتظار می رود از هفته آتی به مرور شاهد رشد خودرویی ها باشیم ولی در صورتی که شاخص گروه منطقه حمایتی محکم 16 هزار و 822 واحد را نیز از دست بدهد، روند نزولی گروه ادامه دار خواهد بود.
در این روز، سهامدارن تعداد بیش از 83 میلیون ورقه سهم خودرویی به ارزش 11.5 میلیارد تومان در بیش از 7 هزار نوبت معاملاتی دست به دست کردند.
روز جاری، خساپا با افت 1.12 درصدی در قیمت 1,144 ریال معادل 12.95 واحد تاثیر منفی روی شاخص داشت و افت این لیدر خودرویی باعث عقب نشینی سایر نمادهای گروه نیز شد.
مابقی نمادها نیز اکثر متعادل منفی بودند، در این بین نمادهای خموتور در حاشیه 4 درصد منفی و صف فروش، خلنت حوالی منفی کامل، خدیزل با افت 4.98 درصدی قیمت معاملاتی و خکمک با رشد 3.81 درصدی مثبت جزو شارپترینهای نمادی گروه بودند.
rbox
خبر فارسی
lbox
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_head
تازه های سایت
fr_head