نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - ۲۱:۵۴
کد خبر: ۶۲۷۴۶
2017 August 28 - ۰۹:۰۰ - ۰۶ شهريور ۱۳۹۶ تاریخ انتشار:
پدال نیوز: مسعود کرباسیان طی حکمی محمد هیراد حاتمی فر را به عنوان دستیار وزیر امور اقتصادی و دارایی منصوب کرد.
به گزارش پدال نیوز به نقل از اقتصادنامه، وزیر امور اقتصادی و دارایی در راستای تاکید رییس جمهور برای بکارگیری مدیران و نیروهای جوان در وزارتخانه ها امروز طی حکمی محمد هیراد حاتمی فر را به عنوان دستیار خود در وزارت اقتصاد منصوب کرد.
   
بر پایه این گزارش، محمد هیراد حاتمی فر دارای سوابق متعدد اجرایی و مشورتی است. مشاور رییس کل گمرک ایران، عضو شورای پژوهشی دیده بان اتاق بازرگانی ایران، عضو شورای مشورتی اطلاع رسانی اتاق بازرگانی تهران، عضو شورای هماهنگی اطلاع رسانی وزرات امور اقتصادی و دارایی از جمله سوابق وی محسوب می شود.
 
حاتمی همچنین دارای سوابق متعدد فرهنگی  است. ترجمه کتاب"چگونه بخواهید چگونه برسید" نوشته وین دایر و مطالعات و تحقیقات مستمر در حوزه  زندگینامه کارآفرینان ایرانی از جمله فعالیت های مطالعاتی او به شمار می آید.  
حاتمی فرد از سال 1384 فعالیت های رسانه ای خود را آغاز کرد و طی این مدت  در رسانه هایی مانند روزنامه شرق، روزنامه اعتماد، روزنامه همشهری، ماهنامه صنعت و توسعه، ماهنامه همشهری ماه، همشهری اقتصاد، آینده نگر و خبرگزاری خبرآنلاین و ایسنا قلم زده است. تهیه کنندگی و اجرای برنامه های اقتصادی در رادیو و تلویزیون از دیگر سوابق وی است.
 
حاتمی فر، متولد 1364 و دانش آموخته کارشناسی ارشد مدیریت صنعتی با گرایش مالی است.
rbox
خبر فارسی
lbox
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_head
تازه های سایت
fr_head