نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۳
کد خبر: ۶۲۶۹۹
2017 August 27 - ۱۲:۲۸ - ۰۵ شهريور ۱۳۹۶ تاریخ انتشار:
پدال نیوز: آخرین محصول 2017 ولوو که به تازگی وارد ایران شده است، برخلاف برخی شایعات نه تنها نمونه تیونینگ شده ولوو نیست بلکه از نظر ظاهری ...

به گزارش پدال نیوز به نقل از مهر- سرانجام پس از توقف چند ساله در ورود خودروهای ولوو به ایران، نخستین محصول 2017 این خودروساز اروپایی از کارخانه هیکو اسپورتیو آلمان توسط نماینده رسمی این شرکت به ایران رسید. داتیس خودرو که پیش از این از اخذ نمایندگی انحصاری خودروهای ولوو هیکو اسپورتیو در ایران خبر داده بود، سرانجام نخستین محصول مشترک ولووی سوئد و شریک تجاری اش هیکو اسپورتیو آلمان را وارد ایران کرد.


ولوو های جدیدی که به ایران می‌آیند تیونینگ نیستند؟

پیش از این شرکت افرا موتور نسبت به واردات محصولات ولوو به ایران اقدام می‌کرد که پس از مدتی نمایندگی این شرکت توسط کمپانی ولوو لغو و واردات سواری‌های ولوو به ایران متوقف شد. توقف واردات ولوو به ایران تا زمان اخذ نمایندگی انحصاری ولوو هیکو اسپورتیو توسط شرکت داتیس خودرو ادامه داشت تا سرانجام اولین نمونه محصول ولوو xc۹۰ با وجود شایعات بسیار مبنی بر تیون بودن محصولات آلمانی ولوو به نمایشگاه نماینده این شرکت در ایران رسید.

آخرین محصول 2017 ولوو که به تازگی وارد ایران شده است، برخلاف برخی شایعات نه تنها نمونه تیونینگ شده ولوو نیست بلکه از نظر ظاهری نیز هیچ تفاوتی با ولووهای موجود در بازار ندارد. نمونه اصلی هیکو این محصول در تصویر زیر قابل مشاهده است. در مدل اصلی این خودرو از رینگ‌های 21 اینچی استفاده شده است که در نمونه های وارد شده به ایران همان رینگ های قدیمی استفاده میشود.

7wnnryrb8u18vvju26vr.jpg

rbox
خبر فارسی
lbox
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_head
تازه های سایت
fr_head