نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۲
کد خبر: ۶۲۶۹۲
2017 August 27 - ۱۱:۳۳ - ۰۵ شهريور ۱۳۹۶ تاریخ انتشار:
پدال نیوز- سرانجام پس از توقف چند ساله در ورود خودروهای ولوو به ایران، نخستین محصول ۲۰۱۷ این خودروساز اروپایی از کارخانه هیکو اسپورتیو آلمان توسط نماینده رسمی این شرکت به ایران رسید.
به گزارش پدال نیو ز به نقل از مهر، داتیس خودرو که پیش از این از اخذ نمایندگی انحصاری خودروهای ولوو هیکو اسپورتیو در ایران خبر داده بود، سرانجام نخستین محصول مشترک ولووی سوئد و شریک تجاری اش هیکو اسپورتیو آلمان را وارد ایران کرد.
 
پیش از این شرکت افرا موتور نسبت به واردات محصولات ولوو به ایران اقدام می‌کرد که پس از مدتی نمایندگی این شرکت توسط کمپانی ولوو لغو و واردات سواری‌های ولوو به ایران متوقف شد. توقف واردات ولوو به ایران تا زمان اخذ نمایندگی انحصاری ولوو هیکو اسپورتیو توسط شرکت داتیس خودرو ادامه داشت تا سرانجام اولین نمونه محصول ولوو xc90 با وجود شایعات بسیار مبنی بر تیون بودن محصولات آلمانی ولوو به نمایشگاه نماینده این شرکت در ایران رسید.
 
آخرین محصول 2017ولوو که به تازگی وارد ایران شده است، برخلاف برخی شایعات نه تنها نمونه تیونینگ شده ولوو نیست بلکه از نظر ظاهری نیز هیچ تفاوتی با ولووهای موجود در بازار ندارد.
 
میلاد علینقی مدیرعامل داتیس خودرو و نماینده انحصاری محصولات ولوو هیکو اسپورتیو در ایران نیز از واردات 5 محصول پر طرفدار ولوو از هیکوی آلمان خبر می‌دهد و می‌گوید: هیکو اسپورتیو شریک تجاری ولوو سوئد است و از سال ها قبل در ساخت بخشی از قطعات ولوو با تکنولوژی آلمانی فعالیت دارد. به همین دلیل نمونه‌های تولید شده در این کارخانه در بسیاری از موارد از کیفیت بالایی برخور دارند و از آنها می‌توان به دورگه‌ای پر قدرت از آلمان و سوئد یاد کرد.
rbox
خبر فارسی
lbox
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_head
تازه های سایت
fr_head