نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - ۲۱:۵۲
کد خبر: ۶۲۰۲۲
2017 August 17 - ۱۱:۱۸ - ۲۶ مرداد ۱۳۹۶ تاریخ انتشار:
پدال نیوز: رییس اداره محیط زیست پردیس با بیان اینکه شکایت‌های مردمی در این شهرستان بیشتر در زمینه آلودگی هوا است، گفت: به تمامی این شکایت‌ها رسیدگی شده است.
به گزارش پدال نیوز به نقل از ایرنا ، حسن فراهانی اظهارکرد: از ابتدای سال جاری تاکنون 10 مورد شکایت مردمی در زمینه آلودگی هوا، پسماندسوزی، قطع درختان و آلایندگی واحدهای رنگ کاری به اداره محیط زیست پردیس رسیده است.
 
وی با بیان اینکه از ابتدای سال جاری تا پایان تیرماه 207 واحد صنعتی و کارگاه پایش شده است، گفت: از این تعداد برای 167 واحد آلاینده اخطاریه زیست‌محیطی صادر شده است.
 
فراهانی ادامه داد: برای واحدهای متخلف دو اخطاریه صادر می‌شود و به آن‌ها مهلت رفع آلایندگی می‌دهیم. چنانچه واحدهای صنعتی به اخطاریه‌های صادر شده بی‌توجهی کنند از راه قانونی با آن‌ها برخورد خواهیم کرد. اگر واحدی با عدم تصفیه فاضلاب خود سبب آلودگی آب شود به علت حساسیتی که آلودگی آب دارد به‌سرعت با واحد آلاینده برخورد می‌کنیم.
 
رییس اداره محیط زیست پردیس در پایان با اشاره به اینکه 9 واحد به دلیل عدم همکاری با اداره محیط زیست به مراجع قضایی معرفی شده‌اند، گفت: چهار واحد نیز به دلیل آلایندگی و بی‌توجهی به اخطاریه‌های زیست محیطی از ابتدای سال تاکنون پلمب شده‌اند.
rbox
خبر فارسی
lbox
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_head
تازه های سایت
fr_head