نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۰۲ تير ۱۳۹۷ - ۲۳:۴۵
کد خبر: ۶۱۶۳۹
2017 August 12 - ۱۴:۳۸ - ۲۱ مرداد ۱۳۹۶ تاریخ انتشار:
پدال نیوز- رییس اداره محیط زیست شهرستان ملارد با اشاره شکایت‌های زیست‌محیطی ساکنان این شهرستان گفت: بیشتر شکایت‌های مردمی درملارد در زمینه آلودگی هوا است.
به گزارش پدال نیوز به نقل از ایسنا ، یعقوب مریدزاده  افزود: شکایت‌های مردمی که به اداره محیط زیست ملارد می‌رسد بیشتر در زمینه آلودگی هوا، پسماندسوزی زمین‌های کشاورزی و جمع شدن کودهای کشاورزی در یک نقطه است که در اسرع وقت کارشناس اداره محیط زیست را به محل مورد شکایت می‌فرستیم و تا مرحله رفع آلایندگی پیگیری می‌کنیم.
 
رییس اداره محیط زیست ملارد با اشاره به اینکه از ابتدای سال 96 تا پایان تیر ماه 345 مورد پایش واحدهای صنفی، صنعتی و خدماتی انجام شده است، اظهار کرد: از این تعداد برای 27 واحد اخطاریه صادر و یک واحد نیز پلمب شد.
 
وی با بیان اینکه یک واحد به دلیل رفع آلایندگی فک پلمب شد، تصریح کرد: به واحدهای آلاینده حداکثر دو ماه فرصت رفع آلایندگی می‌دهیم و چنانچه پس از اخطاریه دوم رفع آلایندگی نکنند به مراجع قضایی معرفی خواهند شد.
 
مریدزاده در پایان گفت: واحدهای صنفی در سطح شهرستان ملارد پراکنده و تعداد زیادی از آن‌ها فاقد مجوز هستند. اداره محیط زیست در پایش‌ها این واحدهای فاقد مجوز را شناسایی می‌کند و از صنف مربوطه یا وزارت صنعت، معدن و تجارت می‌خواهد که برای ساماندهی این واحدها اقداماتی انجام دهند.
rbox
خبر فارسی
lbox
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_head
تازه های سایت
fr_head