نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۰۳ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۸
کد خبر: ۶۱۵۹۵
2017 August 12 - ۰۹:۴۷ - ۲۱ مرداد ۱۳۹۶ تاریخ انتشار:
سازمان زیباسازی شهر تهران با همکاری مرکز رسیدگی به امور مساجد برگزار کرد؛
پدال نیوز: در دومین روز از برگزاری کارگاه ملی طراحی گرافیک که سازمان زیباسازی شهر تهران با همکاری مرکز رسیدگی به امور مساجد به مناسبت 30 مردادماه، سالگرد آتش زدن مسجد الاقصی توسط رژیم صهیونیستی (روز جهانی مسجد)برگزار کند، شرکت کنندگان به ارائه طرح‌هایی زیبا برای موضوع فوق پرداختند و این در حالی است که این رقابت در فضا همفکری و همکاری در حال برگزاری است.
به گزارش پدال نیوز  به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل سازمان زیباسازی شهر تهران، در پی برگزاری دومین روز از کارگاه ملی طراحی گرافیک و کارتون به مناسبت 30 مردادماه، سالگرد آتش زدن مسجد الاقصی توسط رژیم صهیونیستی (روز جهانی مسجد) که با حضور بیش از 60 نفر از دانش آموختگان رشته گرافیک و طراحی در افهان در حال برگزاری است، روح لطافت و زیبایی در کنار معنویت و پشتکار ار نقاط دارای اهمیت این کارگروه است.
به همین منظور و در ادامه برگزاری این فستیوال در فضای رقابتی بین طراحان جوان و دارای انگیزه، تلاش هر یک از شرکت کنندگان برای ارائه طرح و اثری زیبا بسیار دارای اهمیت است، ضمن اینکه شرکت کنندگان در فضای کاملا دوستانه با وحدت رویه و همکاری و تعامل با یکدیگر و ارائه ایده به رقیبان خود شرایط برگزاری مراسم را بسیار حرفه ای و پر جنب جوش کرده اند.
از دیگر نکات دارای اهمیت ایجاد محیط و فضای مناسب برای کار طراحان با ارائه خدمات برای آنها است.
این سطح از فعالیت به منظور ایجاد فرهنگسازی و پیاده کردن خلاقیت ها و ایده های طراحان نسل جوان در تبلیغات محیطی سبب ایجاد فضای جدیدی از تبلیغات به ویژه در بعد مذهبی و فرهنگ سازی در جامعه می‌شود.
در حالی سازمان زیباسازی شهرداری اقدام به برگزاری این کارگروه با هدف ترویج و نشر فرهنگ مسجد در بین طراحان جوان و ارائه طرح های آنها به سطح جامعه شده است که می توان این اقدام ارزنده را فعالیتی دارای ارزش و ایجاد فضایی به منظور انجام این اقدام توسط دیگر سازمان ها دانست.به نحوی که فعالیت تاثیرگذار آنها می تواند شرایط مساعدی را در گذر زمان به منظور فرهنگ سازی به ویژه در امر مهمی ایجاد کند.
این فعالیت سازمان زیباسازی در راستای استفاده از نظرات، ایده‌ا و طرح‌های طراحان نسل جوان دارای نکات ارزشمندی است، به نحوی که برگزاری چنین کارگاه‌هایی در سطح فرهنگ سازی جامعه بسیار تاثیرگذار است.
کارگاه ملی طراحی گرافیک و کارتون به مناسبت 30 مردادماه، سالگرد آتش زدن مسجد الاقصی توسط رژیم صهیونیستی (روز جهانی مسجد) از 15 تا 18 مردادماه در هتل شیخ بهایی شهر اصفهان در حال برگزاری است.
طرحهای انتخابی طراحان در سازه های های تبلیغات فرهنگی سطح شهر تهران کران می‌شود.

rbox
خبر فارسی
lbox
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_head
تازه های سایت
fr_head