نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - ۲۱:۵۱
کد خبر: ۶۰۷۰۷
2017 July 30 - ۱۴:۴۶ - ۰۸ مرداد ۱۳۹۶ تاریخ انتشار:
پدال نیوز: فرودگاه چانگی سنگاپور بسیار خارق العاده است به طوری که خودش می تواند یک مقصد مهم گردشگری به شمار برود.
به گزارش پدال نیوز، فرودگاه چانگی سنگاپور دارای امکاناتی نظیر باغ پروانه ها ، استخر و امکانات دیگریست که در کنار هم این فرودگاه را به بهترین فرودگاه جهان تبدیل کرده اند. حالا نوبت به رونمایی از یک ترمینال جدید است ، ترمینال 4 فرودگاه چانگی به زودی افتتاح می شود و به این فرودگاه شخصیتی جدید و منحصر به فرد می بخشد. ترمینال 4 قرار است علاوه بر زیبایی ، یک ترمینال وابسته به تکنولوژی نیز باشد.

ترمینال جدید بهترین فرودگاه جهان چگونه است ؟

ترمینال جدید بهترین فرودگاه جهان چگونه است ؟

در این ترمینال جدید که گفته می شود قرار است طراحی بوتیک داشته باشد ، تکنولوژی کاملا جدیدی رونمایی می شود ، نرم افزار تشخیص چهره که برای سرعت بخشیدن و راحت تر کردن چک-این مسافران از آن استفاده خواهد شد. با این تکنولوژی ، مسافران می توانند خودشان عملیات چک-این را انجام دهند ودیگر نیازی نیست منتظر بمانند تا کانترها باز شوند.

فضای داخلی این ترمینال طوری طراحی شده است که از نور طبیعی بیشترین استفاده را ببرد ، بخصوص برای گیاهان و درختانی که بلواری از درختان را در این ترمینال تشکیل می دهند و منطقه بردینگ را از محوطه اصلی و گیت پرواز جدا می سازد. این فضا شامل 160 درخت فیکوس و 186 درخت بزرگ می شود و کفپوش این محوطه نیز مرمری است.

ترمینال جدید بهترین فرودگاه جهان چگونه است ؟

ترمینال جدید بهترین فرودگاه جهان چگونه است ؟

ترمینال جدید بهترین فرودگاه جهان چگونه است ؟

همانند سایر قسمت های فرودگاه چانگی سنگاپور ، هنر در گوشه و کنار این ترمینال جدید نیز به چشم می خورد . می توان آثار هنری مختلفی را در این ترمینال دید که توسط هنرمندان داخلی و بین المللی طراحی شده است تا هنر و سفر را در یک قالب نشان دهد. همچنین محوطه ای با نام منطقه میراث نیز در این ترمینال طراحی می شود که معماری سنگاپور و فروشگاههای آن را به تصویر می کشد ، در این منطقه چند رستوران سنتی نیز وجود دارد.

rbox
خبر فارسی
lbox
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_head
تازه های سایت
fr_head