نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۳
کد خبر: ۵۹۱۷۲
2017 July 09 - ۱۶:۰۱ - ۱۸ تير ۱۳۹۶ تاریخ انتشار:
پدال نیوز- شرکت داتیس خودرو نماینده انحصاری هیکواسپورتیو آلمان که به تازگی نمایندگی واردات و خدمات پس از فروش خودروهای سواری ولوو در ایران را اخذ کرده است از ارائه خدمات پس از فروش استاندارد برای خودروهای ولوو در کشور خبر داد.
به گزارش پدال نیوز، با وجود حضور چندین ساله ولوو در بازار ایران، دریافت خدمات پس از فروش استاندارد توسط صاحبان این خودروی سوئدی همواره یکی از دغدغه ها بوده است که حال با تجهیز و گسترش شبکه خدمات پس از فروش برای این محصولات توسط شرکت داتیس خودرو، ولوو سواران می توانند از خدمات استاندارد پس از فروش بهره مند شوند.
 
میلاد علینقی مدیر عامل داتیس خودرو، با اشاره به ورود خودروهای لوکس ولوو به ایران گفت: داتیس خودرو به عنوان نماینده انحصاری هیکواسپورتیو اقدام به واردات، فروش و ارائه خدمات پس از فروش خودروهای ولوو در ایران خواهد کرد.
 
هیکواسپورتیو دو رگه ای سوئدی آلمانی است که به زودی وارد بازار ایران خواهد شد و بخش عمده ای از نیازهای مشتری که دغدغه خودرویی، لوکس، ایمن و پر آپشن دارد را برآورده خواهد کرد.
 
مدیرعامل داتیس خودرو از گسترش شبکه خدمات پس از فروش این خودروی سوئدی آلمانی خبر داد و خاطرنشان کرد: زیر ساخت های لازم برای توسعه و استاندارد سازی خدمات پس از فروش به ولوو فراهم شده و داتیس خودرو با بهره گیری از تکنسین های دوره دیده در آلمان و سوئد، به کارگیری تجهیزات روز دنیا و مدیریت صحیح تعمیرگاهی، خدماتی استاندارد را به خریداران هیکواسپورتیو و مالکان خودروهای ولوو موجود در بازار ارائه خواهد داد.
 
علینقی از همکاری مستقیم داتیس خودرو با ولوو سوئد برای تامین قطعات یدکی اصلی، نرم افزارها و سخت افزارهای مورد نیاز تعمیرگاهی و آموزش نیروی انسانی خبر داد و گفت: شبکه تعمیرگاهیوخدمات پس از فروش ولوو در کشور به زودی راه اندازی خواهد شد.
rbox
خبر فارسی
lbox
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_head
تازه های سایت
fr_head