نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۲۸ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۹:۱۱
کد خبر: ۵۸۹۲۲
2017 July 05 - ۱۶:۰۴ - ۱۴ تير ۱۳۹۶ تاریخ انتشار:
پدال نیوز- قائم‌مقام مدیرعامل شرکت بهره‌برداری مترو تهران و حومه از افزایش سرویس دهی در خط ۷ مترو خبر داد.
به گزارش پدال نیوز به نقل از ایسنا،علی عبدالله‌پور با بیان اینکه سطح ارائه خدمات به مسافران خط 7 مترو تهران در فواصل زمانی کوتاه در حال افزایش است،اظهارکرد: 21 خرداد خط 7 مترو تهران - حدفاصل ایستگاه بسیج تا میدان صنعت- فعالیت خود را آغاز کرد و سرویس‌دهی این خط با توجه به اینکه در مرحله راه‌اندازی قرار داشت از ساعت 10 تا 13 و با فاصله گذر هر 50 دقیقه در نظر گرفته شد.
 
وی با بیان اینکه معمولا در روزهای نخست راه‌اندازی هر خط به دلیل انجام تست‌های گوناگون و رفع نواقص احتمالی، سرویس‌دهی به صورت محدود انجام می‌شود،گفت: با گذشت چند روز ساعت فعالیت افزایش یافت و اکنون زمان خدمات دهی خط 7 مترو تهران از ساعت 7 تا ساعت 17 است.
 
قائم‌مقام مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه به کاهش فاصله گذر قطارهای خط 7 اشاره و اظهارکرد: در حال حاضر حرکت قطارها در این خط با فاصله گذر 35 دقیقه انجام می‌شود که به‌زودی این زمان باز هم کاهش خواهد یافت.
 
به گزارش روابط عمومی شرکت بهره‌برداری مترو تهران عبدالله‌پور در پایان گفت: مسافران این خط به صورت روزانه در حال افزایش هستند و امیدواریم بتوانیم در مدت کوتاهی پس از افتتاح به سطح نسبتا مطلوبی از ارائه خدمات به مسافران دست یابیم.
 

rbox
خبر فارسی
lbox
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_head
تازه های سایت
fr_head