نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۳
کد خبر: ۵۷۸۵۳
2017 June 19 - ۱۶:۳۲ - ۲۹ خرداد ۱۳۹۶ تاریخ انتشار:
پدال نیوز- مدیرکل دفتر حمل و نقل عمومی و ترافیک شهری سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور گفت: از اول تیرماه داشتن معاینه فنی برای وسایل نقلیه دو گانه سوز اجباری است.
به گزارش پدال نیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران ، امیر جعفرپور مدیرکل دفتر حمل‌ونقل عمومی و ترافیک شهری سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور اظهارداشت: با اقدامات انجام شده از اول تیرماه از اول تیرماه معاینه فنی برای خودروهای دوگانه سوز الزامی می شود.
 
وی افزود: از ابتدای سال جاری تاکنون 2 میلیون و 340 هزار وسیله نقلیه برای اخذ معاینه فنی در مراکز کل کشور پذیرش شده است.
 
مدیرکل دفتر حمل ونقل عمومی و ترافیک شهری سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور بیان کرد: در سامانه سیمفا برای صدور معاینه فنی ناوگان دوگانه سوز نرم افزاری طراحی شده و در حال نصب است و تمام مراکز به این سامانه مجهز شدند.
 
وی افزود: متاسفانه اطلاعات تعداد بسیاری از خودروهایی که دو گانه سوز شده‌اند درج و به روز نشده است که در این راستا باید با همکاری پلیس اطلاعات دوگانه سوز شدن خودروها در سامانه ثبت شود.
 
جعفرپور در پایان گفت: در فروردین ماه سال 96، یک میلیون و 25 هزار و 439 دستگاه خودرو، در اردیبهشت ماه نیز 713 هزار و 550 دستگاه خودرو و در ماه جاری تاکنون 600 هزار خودرو به مراکز معاینه فنی در سراسر کشور مراجعه کرده‌اند.
rbox
خبر فارسی
lbox
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_head
تازه های سایت
fr_head