نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۳۱ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۷:۱۴
کد خبر: ۵۷۸۴۴
2017 June 19 - ۱۴:۴۸ - ۲۹ خرداد ۱۳۹۶ تاریخ انتشار:
پدال نیوز- شرکت تسلا از آپدیت آنلاین نرم افزاری سیستم اتوپایلوت خودروهای خود با اضافه شدن قابلیت پارک دوبل و پارک سنگ چین خبر داد.
به گزارش پدال نیوز به نقل از نیواطلس، تسلا اتوپایلوت 8 و سخت افزار اتوپایلوت ارتقا یافته را اواخر سال گذشته معرفی کرد و به طور تدریجی قابلیت های جدیدی به آن اضافه کرده است. بروز رسانی آنلاین(Over the air) نرم افزار این سیستم در ماه ژانویه شروع شده و در آن خودروهای مجهز به مجموعه دوربین، رادار و حسگرهای اولتراسونیک توانایی کروزکنترل سازگار شونده و ترمز اضطراری خودکار پیدا خواهند کرد.
 
این بروزرسانی که در روزهای گذشته شروع شده قابلیت پارک خودکار دوبل و سنگ چین را به این خودروها اضافه می‌کند. همچنین محدودیت سرعت 88.5 کیلومتر بر ساعت در وضعیت رانندگی خودکار در این بروزرسانی حذف شده است.
 
در حالیکه سخت افزار اتوپایلوت اولیه به تنها یک دوربین، یک رادار و یک سری حسگر اولتراسونیک مجهز بود، اتوپایلوت ارتقایافته به شش دوربین مجهز شده است.
 
تا همین اواخر رادار نقش محدودی در سیستم های نیمه خودران تسلا داشت. اگرچه رادار در تشخیص وضعیت در شرایط مه، گرد و خاک یا باران خوب است اما در تشخیص چوب رنگ شده یا پلاستیک عملکرد درستی ندارد.
rbox
خبر فارسی
lbox
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_head
تازه های سایت
fr_head