نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۰۳ تير ۱۳۹۷ - ۰۰:۱۰
کد خبر: ۵۴۵۵۷
2017 May 04 - ۱۶:۵۱ - ۱۴ ارديبهشت ۱۳۹۶ تاریخ انتشار:
پدال نیوز: با موعد عرضه تابستان امسال، شورولت کوروت کربن 65 لیمیتد ادیشن یکی از اولین خودروهای کلکسیونی سال 2018 خواهد بود.
به گزارش پایگاه خبری پدال نیوز؛ با موعد عرضه تابستان امسال، شورولت کوروت کربن 65 لیمیتد ادیشن یکی از اولین خودروهای کلکسیونی سال 2018 خواهد بود.


دلیل موضوع این است که اکثر نمایندگی‌های شورولت در آمریکا و کانادا هرگز این خودرو را نخواهند دید زیرا جنرال موتورز اعلام کرده تنها 650 دستگاه از آن (500 دستگاه برای آمریکا و 150 دستگاه برای صادرات) را خواهد ساخت. طبق گفته‌های اتونیوز، این تعداد خودرو کمتر از یک مدل به ازای 5 نمایندگی شورولت است. تعداد 3 هزار نمایندگی در آمریکا و 414 نمایندگی در کانادا به خودروهای شورولت خدمات ارائه می‌کنند.


نام این خودروی تولید محدود به شصت و پنجمین سالگرد تولید کوروت اشاره دارد و البته این موضوع که در آن قطعات فیبر کربنی زیادی بکار رفته است.


اما متمایز کننده‌ی کربن 65 ادیشن از سایر محصولات عبارت است از پکیج فیبر کربنی بیرونی که دربردارنده‌ی اسپویلرها، ورودی هود، پانل‌های سقف، پوشش مرکزی چرخ‌ها و گرافیک ویژه‌ی درب‌ها و گلگیر می‌باشد. این خودرو با رنگ خاکستری ماتریکس سرامیک جدید عرضه شده و جزئیات فیبر کربن مخصوص مثل تریم غربیلک فرمان در کابین آن بکار رفته‌اند.


این خودرو تنها بر مبنای مدل‌های Z06 و گرند اسپورت (هاردتاپ و کانورتیبل) در دسترس بوده و پکیج کربن 65 بهای 15 هزار دلاری دارد. بدین ترتیب بهای خودرو برای مدل گرند اسپورت کربن 65 هاردتاپ 2018 از 81490 دلار آغاز شده و به 99490 دلار در مدل Z06 کانورتیبل می‌رسد.
rbox
خبر فارسی
lbox
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_head
تازه های سایت
fr_head