نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۳۱ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۷:۱۲
کد خبر: ۵۴۵۵۰
2017 May 04 - ۱۶:۲۶ - ۱۴ ارديبهشت ۱۳۹۶ تاریخ انتشار:
پدال نیوز: خریداران پورشه پانامرا توربو S E-Hybrid می‌توانند از قدرت 671 اسب بخاری و گشتاور 850 نیوتون متری آن لذت ببرند. اگرچه این خودرو بهای بالای 184 هزار دلار در آمریکا دارد اما مدل فول پانامرا از نظر زیبایی‌شناسی دست کم گرفته شده است. استاد درجه یک تیونینگ خودروهای پورشه یعنی تک آرت کیت بدنه‌ی گرند GT را برای افرادی که چیزی بیشتر از پانامرای معمولی می‌خواهند در نظر گرفته است.
به گزارش پایگاه خبری پدال نیوز؛ خریداران پورشه پانامرا توربو S E-Hybrid می‌توانند از قدرت 671 اسب بخاری و گشتاور 850 نیوتون متری آن لذت ببرند. اگرچه این خودرو بهای بالای 184 هزار دلار در آمریکا دارد اما مدل فول پانامرا از نظر زیبایی‌شناسی دست کم گرفته شده است. استاد درجه یک تیونینگ خودروهای پورشه یعنی تک آرت کیت بدنه‌ی گرند GT را برای افرادی که چیزی بیشتر از پانامرای معمولی می‌خواهند در نظر گرفته است.

techart-grand-gt-porsche-panamera-01

techart-grand-gt-porsche-panamera-04
قطعات جدید این کیت از پورشه 911 GT3 گرفته شده و به پانامرا تزریق شده‌اند. برای مثال، هم‌اکنون بخش جلویی دربردارنده‌ی دریچه‌ای کوچک شبیه کوپه‌ی اسپورت این برند است. کمپانی ادعا می‌کند که ورودی‌های بزرگ‌تر باعث می‌شوند جریان هوای بیشتری به اینترکولرها برسد. همچنین حسگرهای کروز کنترل تطبیقی هم‌اکنون روی سپر قرار گرفته‌اند. استفاده از کاپوت فیبر کربنی باعث کاهش وزن خودرو شده است.

techart-grand-gt-porsche-panamera-02

techart-grand-gt-porsche-panamera
این کیت همچنین بچه گلگیرهایی را به خودرو اضافه کرده و کمپانی می‌گوید با نصب آن‌ها پهنای خودرو در جلو 50 میلی‌متر و در عقب 80 میلی‌متر افزایش یافته است. هم‌اکنون ظاهر خودرو کاملاً گیرا است اما هنوز هم زیبایی خودرو آن‌طور که باید به نظر نمی‌رسد زیرا در تصاویر خبری از رنگی تیره استفاده شده است.

techart-grand-gt-porsche-panamera-03
گلگیرهای پف کرده به تک آرت اجازه داده تا مجموعه‌ای از رینگ‌های 22 اینچی با لاستیک‌های 285/30 در جلو و 335/25 در عقب را به خود بیفزاید.


در بخش پشتی نیز می‌توان استفاده از دیفیوزر بزرگ‌تر و عناصر فیبر کربنی را به همراه اسپویلر ثابتی دید که روی لبه‌ی صندوق نشسته است.

techart-grand-gt-porsche-panamera-09

techart-grand-gt-porsche-panamera-13
تک آرت دستی هم به داخل کابین کشیده است. در این بخش از عناصر نارنجی‌رنگی استفاده شده که رنگ کالیپرهای ترمز را به کابین وارد کرده است. همچنین غربیلک فرمان جدیدی بکار رفته که کوچک‌تر از نمونه‌ی استوک است.


کیت بدنه‌ی گرند GT تک آرت را می‌توان روی همه‌ی مدل‌های پانامرا سفارش داد. هرچند کسی که چنین کیت گیرایی را می‌خرد احتمالاً پیشرانه‌ای با قدرت کافی برای هماهنگی با کلیت خودرو خواهد داشت!

[دانلود ویدئو]

rbox
خبر فارسی
lbox
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_head
تازه های سایت
fr_head