نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۰۶ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۸:۲۷
کد خبر: ۴۵۱۰۴
2017 January 12 - ۱۲:۵۲ - ۲۳ دی ۱۳۹۵ تاریخ انتشار:
نمایشگاه خودرو دیترویت
پدال نیوز- GAC اولین برند خودروساز چینی است که در طبقه اصلی نمایشگاه خودرو دیترویت غرفه ای را گرفته است.
به گزارش پدال نیوز ، این شرکت اعلام کرده که اواخر سال جاری میلادی یک مرکز تحقیق و توسعه در آمریکا به راه خواهد انداخت و قصد دارد ظرف سه سال آینده وارد بازار خودروی این کشور شود.
 
GAC در نمایشگاه دیترویت 2017 با سه مدل جدید شامل یک کراس اوور هیبریدی کانسپت، یک SUV جدید و اولین خودرو  الکتریکی خود حضور یافت.
 
کانسپت هیبریدی GAC بنام EnSpirit و SUV این شرکت GS7 نام دارد و این احتمال می رود که نامزد اصلی خودروساز چینی برای اولین حضور در بازار آمریکا باشد.
 
خودروی الکتریکی GAC نیز GE3 نام دارد و این شرکت می گوید که بالاترین سطح تحقیق و توسعه مستقل مهندسی در کنار قابلیت های فناورانه بی نظیر در آن به کار گرفته شده است.
 
فنگ ژینگ یا رئیس شرکت GAC به خبرنگاران گفت: امیدوار است که این شرکت تا سال 2018 خودروهای خود را با استانداردهای ایمنی آمریکا سازگار کند. اما بی شک ما تا سال 2019 محصولات مان را به بازار آمریکا صادر خواهیم کرد.
 
زمانیکه GAC در سال 2015 با خودروی GS4 در نمایشگاه خودرو دیترویت حاضر شد، پیش بینی کرد که تا سال 2017 وارد بازار این کشور خواهد شد. اما با حضور گسترده این شرکت در نمایشگاه امسال و تایید رئیس این شرکت، به نظر می رسد که GAC حداکثر تا 2019 در آمریکا به فروش خواهد رسید.
rbox
خبر فارسی
lbox
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_head
تازه های سایت
fr_head