نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - ۲۱:۴۴
کد خبر: ۴۴۷۶۳
2017 January 08 - ۰۹:۱۸ - ۱۹ دی ۱۳۹۵ تاریخ انتشار:
اختصاصی پدال نیوز//
پدال نیوز: بر اساس لایحه بودجه سال آینده، دولت بیش از 14 هزار میلیارد تومان درآمد از محل عوارض حق بیمه شخص ثالث ، جرائم رانندگی، مالیات نقل و انتقال خودرو، تعویض پلاک و ...... خواهد داشت .
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پدال نیوز ، بر اساس لایحه پیشنهادی بودجه 96 دولت برای درآمد حاصل از اخذ عوارض از اصل حق بیمه شخص ثالث دریافتی شرکت های بیمه ای بابت هزینه امور منجر به کاهش تصادفات مبلغ 2 هزار و 500 میلیارد تومان به مجلس پیشنهاد داده و بر مبنای همین لایحه دولت قصد دارد که از محل حق ورودی خودرو در سال آینده بیش از 3 هزار میلیارد تومان درآمد در نظر گرفته است .
 
بر اساس این گزارش، همانطور که در گزارش قبلی پدال نیوز نیز به آن اشاره کردیم ، دولت از محل درآمد ناشی از جرائم رانندگی و معوقات آن بیش از 4 هزار میلیارد تومان در سال آینده پیشنهاد داده است .
 
این گزارش می افزاید که درآمد حاصل از واگذاری و تعویض پلاک خودرو و همچنین تعویض گواهینامه نیز درآمدی حدود 400 میلیارد تومان را نصیب دولت خواهد کرد .
 
این گزارش در پایان تصریح می‌کند که دولت مجموعا در سال آینده از محل درآمدهای ناشی از عوارض حق بیمه شخص ثالث ، جرائم رانندگی، مالیات نقل و انتقال خودرو، تعویض پلاک و گواهینامه و ...... بیش از 14 هزار میلیارد تومان درآمد کسب درآمد خواهد کرد.


rbox
خبر فارسی
lbox
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_head
تازه های سایت
fr_head