نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۰۲ تير ۱۳۹۷ - ۲۰:۰۸
کد خبر: ۴۴۵۱۰
2017 January 04 - ۱۳:۱۹ - ۱۵ دی ۱۳۹۵ تاریخ انتشار:
خودرویی ها در بازار سرمایه/ ۱۵ دی ۹۵
پدال نیوز- در آخرین روز هفته شاخص خودرویی ها ۳۸ واحد دیگر نیز کاهش یافت و به رقم۱۷ هزار و ۵۲۸واحد رسید، با این حال در میانه بازار تحت تاثیر رنج مثبت در نمادهای خودرو و خپارس شاخص به ۱۵ هزار و ۵۶۱ واحد رسیده بود.همچنین سهامداران خودرویی در این روز تعداد۴۱ میلیون سهم به ارزش معاملاتی۶ میلیارد تومان را در ۴ هزار نوبت دست به دست کردند.
به گزارش پایگاله خبری پدال نیوز ، طی معاملات امروز، در گروه خودرویی پس از شروعی مثبت همانند روزهای اخیر شاهد افزایش عرضه ها و فشار فروش در اکثرا نمادهای این گروه می باشیم، در پایان تنها نمادهای خپارس،خچرخش و خنصیر اندکی افزایش در قیمت پایانی را نشان دادند.

امروز معاملات خودرو نیز تحت تاثیر جو منفی سایر هم گروهی ها به حاشیه منفی کشیده شد، اواسط بازار شاهد رنج مثبت در نمادهای خودرو و خپارس بودیم اما نهایتا خودرو با کاهش 0.41 درصدی در قیمت پایانی 2,673 ریال به کار خود خاتمه داد، حقوقی خودرو امروز 1 میلیون معادل 9 درصد خریدار و 50 هزار فروشنده بود.

خودرو با 11 میلون حجم معامله و 3 میلیارد تومان ارزش بیشترین حجم و ارش معاملات را در بین گروه داشت.

خپارس نیز امروز را با 0.46 درصد مثبت در قیمت 873 ریال به پایان برد،خپارسح نیز با حجم 123 میلیون در قیمت 90 ریال با افت 1 درصدی بسته شد.

در این روز  نمادهای خلنت، خفناور و خفناورح صف فروش تشکیل دادند ، خکمک نیز صف فروش بود اما نهایتا صف خود را جمع کردند، این نماد با افت 4 درصدی در قیمت 1,044 ریال بسته شد.
به این ترتیب همانند روزهای اخیر شاهد افزایش فشار فروش در گروه خودرویی و نمایان شدن نوسانات منفی اکثرا آنها بودیم.

علاوه بر این در بازار منفی امروز، شایعه هایی مبنی بر تعدیل مثبت خساپا مجددا به گوش می خورد، گفته می شود سایپا در مجمع علاوه بر انتخاب اعضای هیات مدیره پس از بازگشایی تعدیل مثبت خود را نیز اعلام خواهد کرد، باید منتظر ماند تا در مجمع سایپا چه اخباری منتشر خواهد شد.
rbox
خبر فارسی
lbox
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_head
تازه های سایت
fr_head