نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۰۶ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۸:۱۶
کد خبر: ۴۴۲۶۳
2017 January 01 - ۱۶:۰۱ - ۱۲ دی ۱۳۹۵ تاریخ انتشار:
مدیرکل حفاظت محیط زیست خراسان رضوی:
پدال نیوز- مدیرکل حفاظت محیط زیست خراسان رضوی گفت: کیفیت هوای مشهد صبح امروز به دلیل کاهش حجم و بار آلاینده‌ها در وضعیت پاک قرار دارد.
به گزارش پدال نیوز به نقل از مهر، حمید صالحی  از هوای تنفسی پاک در شهر مشهد خبر داد و اظهار کرد: باتوجه به کاهش حجم و بار آلاینده‌ها کیفیت هوای این شهر در وضعیت پاک و سالم قرار دارد.
 
وی با بیان اینکه شاخص کلی کیفیت هوا روز یکشنبه در مشهد 89 پی.اس.آی است، اظهار کرد: در حال حاضر 20 ایستگاه سنجش آلودگی هوا در مشهد داریم که تنها در سه ایستگاه آن بار آلودگی نشان داده می شود.
 
مدیرکل حفاظت محیط زیست خراسان رضوی در ادامه گفت: هم اکنون کیفیت هوا در ایستگاه های مفتح، امامیه و خیام شمالی در شرایط ناسالم برای گروه های حساس و سایر ایستگاه های سطح شهر در شرایط سالم قرار دارند.
 
مدیرکل حفاظت محیط زیست خراسان رضوی با بیان اینکه مقایسه غلظت آلاینده ها حاکی از آن است که به غیر از آلاینده ازن و منواکسید کربن بر  غلظت سایر آلاینده ها نسبت به روزگذشته در همین ساعت افزوده شده است، گفت: بیشترین بار آلودگی از ایستگاه امامیه با عدد 116 پی.اس.آی گزارش شده است.
 
وی تاکید کرد: 65 تا 79 درصد آلودگی هوای مشهد به دلیل تردد وسایل نقلیه است که با کاهش تردد خودروهای شخصی و افزایش استفاده از ناوگان حمل و نقل عمومی می‌توان بار آلودگی هوا را مدیریت و کاهش داد.
rbox
خبر فارسی
lbox
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_head
تازه های سایت
fr_head