نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۰۶ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۸:۲۰
کد خبر: ۴۳۸۴۶
2016 December 27 - ۱۱:۴۹ - ۰۷ دی ۱۳۹۵ تاریخ انتشار:
پدال نیوز: نمایندگان مجلس در حالی که به یک فوریت طرحی رای موافق دادند که در صورت تصویب نهایی آن ، دولت ملزم به حفظ کارت سوخت هوشمند خواهد بود. این درحالی است بلاتکلیفی در مورد کارت سوخت همچنان ادامه دارد به طوری که گفته می شود حفظ یا حذف کارت سوخت در انتظار تصمیم مجلس نشینان است.
به گزارش پدال نیوز، نایب رئیس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار خبر خودرو با اشاره به موافقت اعضای این کمیسیون با ابقای کارت سوخت گفت : طرح یک فوریتی حفظ کارت سوخت که پیش از این فوریت آن در مجلس به تصویب رسیده بود پس از بحث و بررسی ، در نهایت مورد تصویب اعضای کمیسیون انرژی قرار گرفت و کمیسیون با ابقای کارت سوخت موافقت نمود.
 
حسین امیری خامکانی اظهار داشت : با توجه به تصویب کلیات و جزییات طرح یک فوریتی حفظ کارت سوخت در کمیسیون انرژی ،این طرح برای بررسی به صحن علنی مجلس ارجاع شده است.
 
وی با اشاره به اینکه این طرح همچنان در دستور کار مجلس قرار دارد ، گفت : طرح یک فویت حفظ کارت همچنان در نوبت دستور جلسه برای طرح در صحن علنی است و تا این لحظه در صحن علنی مجلس مطرح نشده است.
 
نماینده زرند و کوهبنان در مجلس دهم تاکید کرد : با توجه به بررسی لایجه بودجه 96 و بررسی جزئیات لایحه برنامه ششم توسعه در مجلس احتمالا کمی وقفه در ارائه این طرح در صحن علنی مجلس بوجود خواهد آمد.
 
خامکانی با اشاره به اثرات مثبت حفظ کارت سوخت در مدیریت مصرف سوخت در کشور گفت : در صورتی که دولت بتواند از اطلاعات موجود در این کارت ها بهره ببرد قطعا برای مدیریت مصرف سوخت در کشور مفید خواهد بود.
rbox
خبر فارسی
lbox
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_head
تازه های سایت
fr_head