نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۶
کد خبر: ۴۳۶۲۳
2016 December 24 - ۱۶:۱۷ - ۰۴ دی ۱۳۹۵ تاریخ انتشار:
توسط تیونر روسی
پدال نیوز: تولید اتومبیل ها و کامیون های ضدگلوله در تمام جهان تقریبا متداول است. اما اضافه کردن صفحات ضدگلوله از جنس کولار، تایرهای ران فلت و دیگر اقدامات برای تقویت بدنه شاید نزدیک به یک تن به وزن خودرو اضافه کند.
به گزارش پایگاه خبری پدال نیوز، افرادی کمی می‌توانند تفاوت بین رانندگی یک اتومبیل زره پوش و یک سواری عادی  را از نزدیک درک کنند. البته به جز کسانی که سوار مرسدس بنز GLE گارد اینفورنو (سپر جهنم) می‌شوند که توسط تیونر روسی، شرکت تاپکار تولید شده است.
مرسدس بنز GLE

مرسدس بنز GLE

در نمای بیرونی صفحات فیبرکربنی مشاهده می‌شود که کمابیش در دیگر مدل های تیونینگ شده مرسدس بنز نیز دیده می‌شود. اما در داخل با ترکیب منحصر به فردی از بهترین نوع چرم به رنگ های کرم و شکلاتی حتما نظر شما را جلب خواهد کرد. شرکت تاپکار در این باره گفته است که محصولات گوناگونی را از مرسدس ارتقا می‌دهد اما این اتومبیل خاص را به سفارش یک مشتری ارزشمند تولید کرده است.

ویژگی های اصلی این تیونینگ کیت بدنه اینفورنو از جنس فیبرکربن، تریم داخلی لوکس از جنس چوب و چرم درجه یک ناپا است. شیشه های ضد گلوله و بخش های محافظتی دیگر نیز در برنامه کیت ضد گلوله مرسدس قرار دارند.

مرسدس بنز GLE

مرسدس بنز GLE

تاپکار از سال ۲۰۰۴ مشغول تیونینگ اتومبیل های لوکس برای مصارف روزمره است و مالکان می‌توانند جزییات مدنظرشان را به این شرکت سفارش دهند. GLE ضد گلوله از همان کیت آئرودینامیکی بهره می‌برد که در مدل GLE واگن اینفورنوی این شرکت مورد استفاده قرار گرفته است. به گفته تاپکار طراحان این شرکت با محدودیت های شرکت های بزرگتر مواجه نیستند و بنابراین می‌توانند جسارت بیشتری در ارائه طرح ها داشته باشند.

و نتیجه کار نیز کاملا برجسته شده است. فیبرکربن بطور وسیعی در بدنه این اس یو وی مورد استفاده قرار گرفته و بخش های عمده ای از نمای جلویی و عقبی خودرو را پوشانده و همین امر تا حد زیادی افزایش وزن ناشی از بخش های ضدگلوله را جبران کرده است.

این شرکت گفته است تولید هر دستگاه از این خودرو ۸ هفته زمان می‌برد که نیمی از آن صرف نصب و رنگ آمیزی کیت بدنه و نیم دیگر صرف تزیینات داخلی خواهد شد. سخت ترین کار مربوط به نمای داخلی است بطوری که فقط در کارگاه مرکزی شرکت در مسکو امکانات لازم برای انجام آن وجود دارد.

ترکیب فیبرکربن و کولار گلگیرهای برجسته ای را خلق کرده اند و همینطور در ورودی های هوا، سپر عقب و دیفیوزر بزرگ آن نیز بکار رفته است. تاپکار همچنین گفته که این کیت آئرودینامیک بر روی هر نسخه ای از GLE قابل نصب است. این شرکت حتی کیت اینفورنو را برای GLE کوپه نیز توسعه داده است.

مرسدس بنز GLE

مرسدس بنز GLE

شرکت مذکور دارای تاسیساتی در روسیه، آسیا، اروپا، خاورمیانه و آمریکای شمالی است. آنها توصیه می‌کنند نصب قطعات مختلف کیت بدنه در کارگاه های مخصوص این شرکت صورت بگیرد اما اگر به هر دلیل امکان دسترسی به این محل ها ممکن نبود، کیت بدنه با آموزش ویدئویی نصب برای مشتری ارسال خواهد شد.

اگر مشتریان ترکیب چرم بکار رفته را نپسندیدند، شرکت ‌می‌تواند آن را با چرم کروکودیل، چوب های نفیس و حتی طلای ۲۴ عیار جایگزین کند.


اخبار خودرو

rbox
خبر فارسی
lbox
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_head
تازه های سایت
fr_head