نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۰۱ بهمن ۱۳۹۷ - ۲۲:۰۰
کد خبر: ۳۸۱۲۸
2016 October 14 - ۱۰:۱۷ - ۲۳ مهر ۱۳۹۵ تاریخ انتشار:
رئیس مرکز فوریت های پزشکی ساوه خبر داد:
پدال نیوز- رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی شهرستان ساوه گفت: وقوع پنج حادثه رانندگی در شهرستان ساوه طی روزهای تاسوعا و عاشورا، ۱۵مصدوم برجای گذاشت.
به گزارش پدال نیوز به نقل از ایرنا ، نعمت الله عزیزی اظهار داشت: طی روزهای 20 و 21 مهرماه همزمان با تاسوعا و عاشورای حسینی، نیروهای امدادی و اورژانس شهرستان ساوه در آماده باش قرار داشتند تا به سبب تعطیلات و افزایش رفت و آمدهای جاده ای، هر گونه سانحه رانندگی احتمالی را امدادرسانی کنند.
 
وی افزود: طی این دو روز پنج حادثه رانندگی در شهرستان ساوه به وقوع پیوست که خوشبختانه تلفات جانی نداشت اما در این تصادفات، 15 نفر مصدوم شدند.
 
رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی شهرستان ساوه بیان کرد: چهار مورد از این سوانح رانندگی در محور ساوه -همدان به وقوع پیوسته و یک حادثه نیز در جاده نورعلی بیگ ساوه رخ داده است.
 
عزیزی خاطرنشان ساخت: سه فقره از این حوادث بر اثر واژگونی خودرو و دو فقره نیز بر اثر برخورد دو وسیله نقلیه با یکدیگر به وقوع پیوسته است.
 
رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی شهرستان ساوه اضافه کرد: در تمامی این حوادث، بلافاصله نیروهای امدادی اورژانس به محل اعزام شده و مصدومان را پس از انجام اقدامات پیش بیمارستانی لازم، به بیمارستان شهید مدرس ساوه منتقل کرده اند.
rbox
خبر فارسی
lbox
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_head
تازه های سایت
fr_head