نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۰۷ بهمن ۱۴۰۱ - ۲۱:۱۱
کد خبر: ۱۵۱۶۴۰
2022 December 05 - ۱۷:۰۹ - ۱۴ آذر ۱۴۰۱ تاریخ انتشار:
 موفقیت دیگری در گروه خودروسازی سایپا؛
شرکت سایپاپرس در آبان ماه سال جاری توانست با تولید ۱ میلیون ۷۶۸ هزار قطعه و مجموعه، رکورد تولید ۵ سال اخیر خود را بشکند.
به گزارش پدال نیوز؛ ابراهیم قلی پور، مدیرعامل شرکت سایپاپرس با اعلام این خبر، افزود: با توجه به تاکید مدیریت ارشد گروه خودروسازی سایپا مبنی بر لزوم اتکا به توانمندی‌های داخلی و تحقق اهداف مد نظر گروه، با تدوین برنامه‎ها، اجرای مکانیزم‎ و پیاده‎سازی سیستم‎های مورد نیاز، با وجود مشکلات، محدودیت ها و تحریم های ظالمانه، تولیدات خطوط مختلف این شرکت در آبان ماه سال جاری به 1میلیون و 768 هزار قطعه و مجموعه رسیده و رکورد تولیدات این شرکت طی 5 سال اخیر شکسته شد.

قلی پور ادامه داد: این رشد تولید در راستای تحقق برنامه های کلان تولید گروه سایپا و با حمایت های مدیرعامل گروه و در سایه تلاش و همدلی تمامی کارکنان شرکت سایپاپرس حاصل شده است.

مدیرعامل سایپاپرس یادآور شد: افزایش تولید به میزان 565 هزار قطعه در خطوط پرسکاری، 987 هزار شیت در خطوط برشکاری و 216 هزار مجموعه در خطوط مجموعه سازی به ثبت رسیده که قطعاً در آینده‌ای نزدیک شاهد افزایش سبد محصولات درخطوط تولید سایپاپرس خواهیم بود.

او ابراز امیدواری کرد که همچنان با انجام پروژه ها و اقدامات متعدد بتوانیم توسعه بهره وری و بهبود دائمی در فرایندهای شرکت را داشته باشیم.
rbox
خبر فارسی
lbox
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_head
تازه های سایت
fr_head