نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۰۷ بهمن ۱۴۰۱ - ۲۱:۴۵
کد خبر: ۱۵۱۶۲۲
2022 December 04 - ۱۸:۰۹ - ۱۳ آذر ۱۴۰۱ تاریخ انتشار:
مدیرعامل این شرکت خبر داد:
مدیرعامل ایران خودرو دیزل، با بیان این که پیکاپ اتوماتیک از استاندارد آلایندگی یورو شش برخوردار بوده و اولین محصول تجاری در ایران است که این استاندارد را پاس می کند؛ گفت: این محصول هم چنین دارای استانداردهای ۸۵ گانه است.
به گزارش پدال نیوز؛ جواد توسلی مهر در حاشیه مراسم رونمایی و آغاز تولید پیکاپ اتوماتیک و افتتاح سالن تولید جدید در شرکت ایران خودرو دیزل، با بیان این که امروز این محصول در این شرکت رونمایی و تولید آن آغاز شده است، گفت: این خودرو به دلیل برخورداری از مشخصات فنی و گشتاور مناسب و امکانات فنی و ایمنی بسیار بالایی که دارد، محصول بسیار جذابی هم برای افراد آفرود سوار و هم سازمان های ارایه دهنده خدمات نظیر شهرداری ها، وزارت نیرو، سازمان پست کشور و وزارت خانه هایی است که امکانات و خدماتی را به مردم ارایه می کنند.
مدیرعامل شرکت ایران خودرو دیزل با بیان این که این محصول نسبت به همه محصولات مشابه خود، مورد تست و آزمون های بسیاری قرار گرفته است، اظهار کرد: پیکاپ اتوماتیک، محصولی بسیار راحت و با ارگونومی مطلوب است که می تواند بخشی از نیازهای لجستیکی کشور را پوشش دهد.
وی با اشاره به مشخصات فنی پیکاپ اتوماتیک، خاطرنشان کرد: این خودرو از گشتاور ۳۶۰ نیوتن متر و قدرت موتور ۲۳۵ اسب بخار برخوردار است که از موتورهای پرقدرت در مقایسه با محصولات مشابه به شمار رفته و بسیار جذاب و توانمند است.
توسلی مهر با اشاره به اینکه قیمت این محصول هنوز نهایی نشده است، تصریح کرد: آنالیز قیمت به سازمان حمایت ارایه شده و در صورت تایید، قیمت محصول اعلام خواهد شد. فروش این محصول نیز از دو طریق بورس کالا و پیش فروش از طریق سایت ایران خودرو دیزل صورت خواهد گرفت.
rbox
خبر فارسی
lbox
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_head
تازه های سایت
fr_head