نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۱۶ آذر ۱۴۰۱ - ۰۶:۳۸
کد خبر: ۱۵۰۸۳۳
2022 October 03 - ۱۰:۴۵ - ۱۱ مهر ۱۴۰۱ تاریخ انتشار:
نماینده مردم بجنورد در مجلس شورای اسلامی در رابطه با عدم اجرای طرح اسقاط خودروها به وزیر راه و شهرسازی تذکر داد و گفت: علیرغم اینکه این موضوع در شورای هماهنگی سران قوا مصوب شده، اما رانندگان معترض هستند.
به گزارش پدال نیوز،؛ سیدمحمد پاک مهر در جلسه علنی امروز (یکشنبه) مجلس شورای اسلامی در تذکری بیان کرد: امروز موضوعاتی برای دامپروران در کشور رقم می خورد و نه صادرات دامی وجود دارد و نه اینکه خرید تضمینی گوشت اتفاق می افتد که در صورت خرد هم پول دامداران پرداخت نشده است. همچنین پول کشاورزان و گندمکاران کامل پرداخت نشده که گله مند هستند.

وی در ادامه به وزیر آموزش و پرورش درباره اجرای طرح رتبه بندی برای معلمین طرح مهرآفرین تذکر داد و گفت: این معلمین نیاز به توجه ویژه دارند، چرا که با سایر معلمین تفاوتی ندارند.

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی در تذکری به وزیر راه و شهرسازی نیز گفت: چرا رانندگان را در نمی یابید؟ قرار شد به جای خودروی اسقاطی حداقل مبلغی دریافت شود، چرا در این خصوص تعلل اتفاق می افتد؟ علیرغم اینکه در شورای هماهنگی سران قوا این موضوع مصوب شده، اما همه رانندگان معترض هستند و قیمت خودرو اسقاطی بیداد می کند.

منبع: ایسنا

rbox
خبر فارسی
lbox
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_head
تازه های سایت
fr_head