نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۲۷ مرداد ۱۴۰۱ - ۰۱:۰۲
کد خبر: ۱۴۹۶۴۷
2022 July 04 - ۱۳:۰۰ - ۱۳ تير ۱۴۰۱ تاریخ انتشار:
گروه بهمن از حضور ویژه خود در نمایشگاه بین المللی شهر تبریز خبر داد.
به گزارش پدال نیوز؛ گروه خودروسازی بهمن از برنامه خود در خصوص معرفی محصولات این شرکت در نمایشگاه بین المللی تبریز خبر داد. گروه بهمن قرار است محصولات خود را در سه گروه سنگین، تجاری و سواری در بازه زمانی 14 الی 17 تیرماه در تبریز به علاقمندان معرفی کند.
در گروه خودروهای سواری، دیگنیتی پرستیژ و ریسپکت برای اولین بار در معرض دید علاقمندان قرار خواهند گرفت به همین ترتیب در دسته خودروهای تجاری سبک، خودروی کاپرا و اینرودز معرفی خواهد شد.
بهمن محصولات جدید خود در حوزه خودروهای سنگین را به این نمایشگاه می آورد؛ کامیون 26 تن، FAW 460، فورس 8.5 تن، ایمپاور از جمله خودروهای تجاری و باری هستند که معرفی خواهند شد.
گفتنی است در حوزه خودروهای خدمات شهری و حمل و نقل شهری نیز گروه بهمن محصول خواهد داشت و خودروی آتش نشانی، مینی بوس پگاسوز، اتوبوس CITY12    در معرض دید قرار می گیرد.
بهمن در نمایشگاه تبریز برای علاقمندان به موتورسیکلت نیز محصول خواهد داشت. طبق اعلام این شرکت، گروه بهمن گزیده ای از تولیدات شرکت سیبا موتور را به این نمایشگاه خواهد آورد و دوست داران موتور سیکلت می توانند این محصولات را در نمایشگاه مشاهده کنند.
نمایشگاه تبریز از 14 الی 17 تیرماه در محل نمایشگاه های بین المللی این شهر برگزار خواهد شد. علاقمندان می توانند از ساعت 16 الی 22 از محصولات بهمن در این نمایشگاه بازدید داشته باشند.
rbox
خبر فارسی
lbox
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_head
تازه های سایت
fr_head